وبینار در فضاهای ادبی و COVID-19′ سازمان

Excelsior خبرنگار

جامو ژوئن 2: بین المللی, وبینار در فضاهای ادبی و COVID-19: معضلات و امکانات’ میزبانی شد و امروز توسط گروه زبان انگلیسی, مرکزی دانشگاه, Jammu.
وبینار بررسی چگونه COVID-19 تغییر الگوی پدیده باز کردن امکانات بسیار زیاد در تثبیت نهادی شیوه های آموزش و یادگیری در آن سخنرانان برجسته از هند, آمریکا و استرالیا بررسی بیش از یورش و نتیجه این همه گیر و انشعابات مختلف آن در زندگی به طور کلی و در حوزه ادبیات و علوم انسانی به طور خاص است.
پروفسور Ashok Aima, معاون صدراعظم CUJ تحویل افتتاحیه آدرس جایی که ایشان بر اهمیت این حالت دیجیتال و به خصوص چنین آموزشی که رسیدگی به این مسئله مواجه شدن با موسسات آموزش عالی که محدود است برای اطمینان از بقای آن دارندگان سهام بلکه برای بالا بردن خود را روانی و اخلاقی و خلاق و انتقادی دانشکده.
Sharrow Sharma, HOD, گروه زبان انگلیسی و وبینار convener برجسته اهمیت فضاهای ادبی است که نقش حیاتی بازی در فریم های ما پاسخ به COVID-19 همه گیر در طول سابقه و تست زمانی که نهان تهدید برای بشریت کمین است در خارج.
کلید توجه داشته باشید سخنران پروفسور Sanjukta Dasgupta برجسته دانشگاهی و یک دانشمند محقق از دانشگاه کلکته و همه دیگر به خوبی تحسین سخنرانان ، Nishi چاولا از توماس دولت ادیسون دانشگاه جدید Jeresy; Prof. Pankaj شارما و پروفسور آنو Shukla از Choudhary دوی لعل دانشگاه سیرسا دکتر Andreas Armbrough از سیدنی و دکتر Om Dwivedi از AURO دانشگاه سورت بررسی بیش از فراگیر جنبه های همه گیر مرتبط با تخیل ادبی vis-à-vis همه گیر دیجیتال علوم انسانی فضاهای مجازی و ابرقهرمانان آخرالزمانی روایت و همه گیر شعرخوانی جلسه پروفسور Nishi چاولا.

مقاله قبلییک فروشگاه باز می شود در سرینگر پس از بیش از دو ماه در روز سه شنبه. -اکسلسیور/شکیل
مقاله بعدیNDPI درخواست های عمومی برای تحریم محصولات چینی

پیشرو روزانه از Jammu and Kashmir , هند

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>