بحث آب و هوا: سوئیچ دارای بدبختانه اما ممکن است برای تلنگر به عقب

از طریق Jan. 18, بارش برف برای فصل 41 اینچ برای فارگو-مورهد و 49.2 اینچ برای Grand Forks. پس Jan. 18 فارگو-مورهد دریافت کرده است 3 برف و چنگال بزرگ دریافت کرده است 3.9 اینچ است. کسی حرف از یک سوئیچ به نظر می رسد.

اما آب و هوا ما را دو قطبی گرایش به خوبی شناخته شده است. از گرم به سرد و یا مرطوب به خشک شمال دشت بزرگ همواره در معرض ابتلا به رفتن به افراط و اغلب از یک سو به سوی دیگر است. داکوتای شمالی تمام وقت رکورد دمای 121 درجه تنظیم در استیل و تمام آن را در زمان کم سابقه از 60 زیر صفر مجموعه در Parshall هر دو اتفاق افتاده در سال 1936. فارگو را خشک ترین تقویم سال ثبت شده در سال 1976 بود و به دنبال آن مرطوب در سال 1977 اگر چه که ثبت شده است را تحت الشعاع.

متاسفانه, آن را دشوار است به دانستن زمانی که این نمایشی الگوی آب و شیفت در حال رفتن به رخ می دهد. هنگامی که آن را متوقف برف در ژانویه ما نمی دانیم آن متوقف شده بود تا چند هفته گذشته بود. به همین ترتیب ما می توانیم می دانم که زمانی که سوئیچ خواهد بود بدبختانه از خشک به مرطوب.

WDAY logo

گوش زندگی می کنند

پخش زنده

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>