بحث آب و هوا: این بیماری همه گیر است و تحت تاثیر آب و مدل

این COVID-19 pandemic مؤثر است زندگی بر روی زمین در راه های بسیاری. حتی ممکن است که ویروس باعث شده است مدل آب و هوا به کمی کمتر دقیق است. هواپیماهای تجاری را مشاهدات درجه حرارت, رطوبت, حرارت و فشار همراه خود مسیرهای پرواز و این داده ها گنجانیده شده به مقدار دهی اولیه شرایط آب و هوا در مدل های. ماهواره آب و هوا, بالن, رادار داپلر و بسیاری از ابزارهای دیگر استفاده می شود به تصرف دولت از فضای قبل از مدل های اعمال فیزیک در تلاش برای پروژه چگونه این شرایط در طول زمان تغییر خواهد کرد. از دست دادن خیلی هواپیما اطلاعات منجر شده است در قابل اندازه گیری کاهش دقت مدل در ماه مارس و اوایل آوریل است.

خوشبختانه خوب پیش بینی آب و هوا شامل هواشناسان با استفاده از مدل به عنوان ابزار و نه با تکیه بر آنها به طور کامل. عمومی است به احتمال زیاد به توجه به هر گونه تفاوت. ما هنوز هم می خواهید به مناسب ترین زمان و به شدت اشتباه است و در مناسبت.

WDAY logo

گوش زندگی می کنند

پخش زنده

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>