بحث آب و هوا: سالگرد 60 از تیرس-1

این ماه نشانه شصتمین سالگرد راه اندازی اولین آب و هوا ماهواره ای تیرس-1. تیرس مخفف تلویزیون, مادون قرمز, مشاهده ماهواره ای. اولین تصاویر شدند فازی و بسیار کوتاه در جزئیات اما تیرس-1 را نشان می دهد یک گردباد بیش از اقیانوس آرام است که می تواند در غیر این صورت رفته اند خسته شده اید تا آن را زده زمین. تیرس-1 تنها عمل برای 78 روز اما این تغییر آب و هوا پیش بینی برای همیشه با دادن هواشناسان توانایی شناسایی و نظارت بر طوفان در مکان های از راه دور.

بیش از 60 سال گذشته ماهواره ای و تکنولوژی تا حد زیادی بهبود یافته و آب و ماهواره ها در حال حاضر بسیار دقیق تصاویر هر 5 تا 15 دقیقه بیش از بسیاری از جهان است. تصاویر ماهواره ای همچنین پر کردن شکاف ها در داده های سمت چپ توسط آب و هوا بالن با برآورد دما و رطوبت در طول اتمسفر و حتی می تواند تشخیص رعد و برق خود را از مکان های از راه دور در مدار اطراف زمین است.

WDAY logo

گوش زندگی می کنند

پخش زنده

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>