بحث آب و هوا: نه, این است که یک coronavirus ضربه محکم و ناگهانی سرد

یکی ناخواسته نتیجه coronavirus بیماری همه گیر در سراسر جهان محسوس و قابل اندازه گیری کاهش آلودگی هوا با توجه به کاهش چشمگیر در هوا و زمین سفر می کند. نیز شده است وجود دارد کاهش مشابه را در انتشار گازهای گلخانه ای. تعداد کمی از مردم خواسته اند اگر این است چیزی برای انجام با ما در حال حاضر آب و هوا سرد. آن را قطعا نمی کند.

سوزاندن سوخت های فسیلی شده است دلیل اصلی گازهای گلخانه ای افزایش یافته است در فضای ما برای چند دهه. یک یا دو ماه از کاهش تولید گازهای گلخانه ای تغییر نخواهد دهه را افزایش می دهد به هیچ وجه قابل. در واقع کل حجم این گازها در هوا است به سختی حتی تغییر کرده است. دیگر نقاط جهان در حال تجربه امواج گرما و سرما بزند و همه شیوه ای از متغیر آب و هوا به عنوان معمول است. گرمایش جهانی است تغییر تدریجی از این چیزها بیش از چند دهه. هیچ منطقه ای ضربه محکم و ناگهانی سرد گرما موج طوفان و یا دیگر آب و رویداد باید مورد استفاده قرار گیرد به عنوان شواهد و یا در برابر تغییر آب و هوا.

WDAY logo

گوش زندگی می کنند

پخش زنده

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>