بحث آب و هوا: Clouds باید تفاوت های فصلی

آب و هوا در بهار به ارمغان می آورد بهار ابر سازند. برای بسیاری از مردم ابرها فقط ابرها. اما دانا ابر ناظر متوجه خواهد شد بسیاری از تفاوت های فصلی.

زمستان ابرها به طور کلی به عنوان تخت در پایین به آنها در بالا. آنها اغلب بافت ظاهر, اما آنها اساسا مسطح است. این می آید از به آرامی افزایش هوایی که از آنها درک. گاهی اوقات این همان تخت ابرها ظاهر می شود در بهار و تابستان اغلب در طول زمان از آب و هوا سرد.

گاهی اوقات در زمستان و تابستان ما ابر است که دنیا به سرعت در حال افزایش ترمال از هوای مرطوب. کف صاف از این ابر نقطه در updraft سرد به اندازه کافی برای تراکم. از آنجا به سمت بالا وجود دارد مواد منفجره توسعه است. تاپس از این همرفتی ابرها نگاه کمی مانند هیدروژن و بمب و این قیاس است و نه بیش از حد دور. حرارت منتشر شده از چگالش بخار آب باعث می شود این افزایش درجه اضافی شناور که باعث می شود در بهار و تابستان ابرها به معنای واقعی کلمه منفجر شدن به آسمان. آنهایی که بزرگ می تواند رشد به 10 مایل بالا است.

WDAY logo

گوش زندگی می کنند

پخش زنده

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>