“ما آن را دیده نشده است اما من بسیار نگران’: Walz می گوید از Sioux Falls COVID-19 خوشه

ST. پل — خوشه ای از ده ها تن از coronavirus موارد شناسایی شده در یک Sioux Falls, کارخانه بسته بندی گوشت می آمد به نظر نمی رسد به تاثیر فوری در سراسر مرز در مینه سوتا رژیم صهیونیستی است. تیم Walz گفت: پنج شنبه, آوریل 9 اما مقامات دولتی هستند در اوج هشدار زیر اخبار از وقوع.

داکوتای جنوبی, مقامات بهداشت روز چهارشنبه گزارش داد که 80 کارگران در اسمیتفیلد مواد غذایی در, Sioux Falls, تا به حال آزمایش مثبت برای COVID-19 بیماری ناشی از کروناویروس و گیاه در برنامه ریزی شده به طور موقت نزدیک برای تمیز کردن عمیق بیش از آخر هفته.

پردازش گیاه در آورده خوک برای پردازش از آیووا, مینه سوتا و داکوتای جنوبی و برخی از کارگران نیز وجود دارد زندگی می کردند و شغل دوم در مینه سوتا است. مینه سوتا اتصالات و نزدیکی به مرز نگرانی اما به نظر نمی رسد به خار افزایش مورد شمارش در جنوب غربی ایالت مینه سوتا Walz گفت.

“ما آن را دیده نشده است اما من بسیار نگران” Walz به خبرنگاران گفت:.

دولت ادامه خواهد داد برای پیگیری موارد بالقوه در آن منطقه Walz گفت: دولت برنامه ریزی برای ادامه بحث و گفتگو با تولید کنندگان مواد غذایی و پردازنده در مینه سوتا برای اطمینان از آنها می تواند همچنان عامل و کارگران امن باقی ماند. Smithfield است که در میان چندین تولید گیاهان نزدیک با توجه به COVID-19 بیماری همه گیر.

WDAY logo

گوش زندگی می کنند

پخش زنده

Walz گفت: دولت را با هدف نگاهی به مراحل تست کارگران در تولید مواد غذایی و امکانات برای آنتی بادی نشان می دهد آنها در حال حاضر می خواهم به حال بیماری پس از مایو کلینیک آزمایشگاه ساخته شده آزمون در دسترس به طور گسترده تر. و او توصیه می کنم چک کردن کارکنان برای علائم قبل از آنها وارد گیاهان.

بدون اقدامات ایمنی مناسب بیشتر گیاهان می تواند شاتر ترک سوراخ در مواد غذایی زنجیره تامین Walz گفت. اما در حال حاضر او گفت: زنجیره ای دست نخورده باقی مانده است.

“در این نقطه در زمان ما نه شنیدن از هر گونه اختلال در زنجیره تامین شده است اما ما نگرانی عمیق” او گفت:. “اگر ما همه پشت بدون انجام این کار ما تعطیل هورمل یا ما تعطیل General Mills, که تبدیل به یک مشکل ملی است که می شود نه فقط یک مینه سوتا مشکل است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>