“ما احساس قوی’: B. C. خط لوله مخالفان بریس برای بیشتر ممکن است, دستگیری

‘آن را تهدید آمیز سطح از نیروی آنها در حال آوردن در اینجا به این مکان از راه دور به صورت غیر مسلح مردم’

SMITHERS, B. C. — مخالفان از گاز خط لوله گفت: آنها نیروبخش برای بیشتر اقدام پلیس پنجشنبه پس از دستگیری شش نفر در نزدیکی یک کار سایت در شمال بریتیش کلمبیا.

صحبت از Unist’ot’en مرکز شفا در نزدیکی هوستون, مرطوب’suwet’en عضو Karla Tait گفت: یک RCMP هواپیما دور از منطقه حداقل 10 بار پنج شنبه پس از قبل از سحر دستگیری ساخته شد در یکی دیگر از اردوگاه تا جاده.

RCMP در حال اجرای یک گسترش دستور داده به ساحلی GasLink on Dec. 31.

یکی دیگر از مرطوب’suwet’en عضو گزارش داد که یک کاروان از حدود سه ده RCMP خودروهای آمبولانس و ماشین آلات سنگین در Morice غرب خدمات جنگل راه رفتن به سمت مرکز شفا.

“این تهدید آمیز سطح از نیروی آنها در حال آوردن در اینجا به این مکان از راه دور به صورت غیر مسلح مردم اعلام کرده اند که وقت و زمان دوباره ما مسالمت آمیز زندگی در سرزمین ما” Tait گفت.

“اما ما احساس قوی ما احساس اعتماد به نفس و احساس ما مصمم در موقعیت ما است.”

Tait گفت که وقتی ماموران وارد اعضا در مرکز شفا در حال برنامه ریزی برای رعایت متوجه اخراج صادر شده به این شرکت نخستین بار در کشور ارثی ستاد که می گویند آنها داده نشده رایگان قبل و یا رضایت آگاهانه به این پروژه که آنها می گویند نقض مرطوب’suwet’en قانون است.

RCMP در انتشار اخبار گفت که ماموران وارد اولین کمپ فقط بعد از 4 صبح و گفت: کسانی که در حال حاضر که این منطقه در حال حاضر بخشی از یک منطقه ممنوعه و سپس به آنها گزینه ای برای ترک و یا دستگیر شود برای انسداد است.

شش نفر حاضر به ترک و دستگیر شدند از جمله یکی که همچنین چهره به اتهام مقاومت در برابر بازداشت.

“چند نفر از افراد از جمله اعضای رسانه ها منتقل شدند را به دلایل ایمنی اما نه بازداشت” RCMP گفت.

مرطوب’suwet’en عضو جن Wickham است که در تماس و یا دیده می شود تصویری از مردم بودند که در صحنه گفت: ماموران وارد فریاد “RCMP آرام ماندن شما باید 10 دقیقه.”

یک افسر نیز شکست پنجره یک خودرو که در آن یک حامی بود و گزارش آنچه اتفاق می افتد از طریق یک رادیو در داخل Wickham مدعی.

کسانی که در کمپ بودند نه انتظار برای دستگیر شود به این دلیل که سایت راه اندازی شد به کنار جاده و نبود مانع جاده دسترسی در هر راه Wickham گفت.

کانادا انجمن صنفی روزنامه نگاران در گفت و گو با تایید گزارش های متعدد که RCMP تهدید به بازداشت روزنامه نگاران برای گرفتن عکس.

انجمن گفت: در یک صدای جیر جیر که در کانادا است که یک پلیس دولت است.

“پلیس نیست و باید این حق را به کنترل آنچه منتشر شده است ،

مخالفان در یک سوم از اردوگاه های بین منطقه ای که در آن دستگیری رخ داده است و Unist’ot’en شفا مرکز گزارش داد که RCMP پاکسازی موانع در جاده ها با اره و دیگر تجهیزات شنبه بعد از ظهر. اما Wickham گفت که او دریافت نمی کنند ارتباط بیشتر آنها پس از گزارش پاکسازی جاده متوقف شده بود.

RCMP گفت که آنها تا به حال تاخیر در اجرای B. C. دستور دادگاه عالی برای هفته ها به دنبال حل مسالمت آمیز اما آنها تا به حال هیچ چاره ای اما به دنبال دستور دادگاه.

در مصاحبه زیر یکشنبه اخبار, کنفرانس, بریتیش کلمبیا افسر فرمانده گفت: Mounties پیش بینی نیست خشونت از خط لوله مخالفان.

معاون کمیسر جنیفر Strachan ملاقات با ارثی ستاد در هفته پس از دستور اعطا شد و گفت که او معتقد است هنوز هم وجود دارد “خوب خواهد شد” ،

“من احساس می کنم مانند ارثی روسای واقعا در حال تلاش برای اطمینان از ایمنی از شهروندان خود و به همان اندازه از دوره ماست. بنابراین وجود دارد هیچ ترس دارد که خشونت در مقابل ما اما شما را به هر گونه وضعیت در یک روش اندازه گیری شده و شما واکنش نشان می دهند بر اساس رفتار قبل از شما” او گفت:.

یک “روش اندازه گیری شده” است که در آن افسران خط مقدم ساخت بازداشت غیر مسلح هستند اما آنها حمایت مسلح افسران که می تواند دخالت کند و اگر لازم است, او گفت:.

اریک Stubbs دستیار کمیسر گفت: RCMP بررسی و تغییرات به آن لجستیکی روش زیر پوشش رسانه ای از دستگیری های مرتبط با همان اختلاف در سال گذشته است. اما او گفت: با نزدیک شدن به وضعیت بدون اسلحه بود و نه یکی از آنها.

“ما در یک منطقه از راه دور و ما باید مطمئن شوید که ما تجهیزات ما نیاز به موفقیت” Stubbs گفت.

همچنین پنج شنبه, ارثی, ستاد ثبت یک برنامه برای بررسی قضایی از پنج سال تمدید ساحلی GasLink را ارزیابی زیست محیطی گواهی اعطا شده توسط B. C. دولت است.

ساحلی GasLink جمهور David فایفر گفت: در نامه ای سرگشاده پنج شنبه که این شرکت مفتخر است که از آن پشتیبانی گسترده ای از تمام 20 منتخب بومی دولت در طول مسیر خط لوله و نا امید نشده است “یک راه برای کار هم به نفع مرطوب’suwet’en مردم است.”

“این نتیجه ما می خواستیم” فایفر گفت: پلیس در اجرای دستور.

او گفت که این شرکت به جلو حرکت خواهد کرد با آن برنامه ساخت و ساز.

اجرای آغاز شد و کمتر از دو روز پس از استانی دولت و ملت موفق به رسیدن به یک توافق در مذاکرات در نظر گرفته شده د-تشدید اختلاف است.

چهارده نفر دستگیر شده بودند به عنوان RCMP اجرا مشابه دستور در جنگل جاده سرویس در ماه ژانویه 2019. دو نفر اتهامات در حالی که اتهامات دیگر کاهش یافته است.

ملی رئیس پری بللگرد مجلس از سازمان ملل با صدور بیانیه ای روز شنبه گفت: این سازمان در پشتیبانی از حکومت و تصمیم گیری فرایند مرطوب’suwet’en رهبران.

“RCMP قسم خورده است به حمایت کانادا قانون اما کانادا باید احترام اول سازمان ملل قوانین و مرطوب’suwet’en قوانین. کانادا بالاترین قانون — قانون اساسی — تأکید در بخش 35 ذاتی حقوق از ملت و حق تعیین سرنوشت.”

— توسط Amy Smart و بث لیتون در ونکوور.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دانلود مقاله رایگان