WCL اهداف 100 تن زغال سنگ تولید FY27:

کرد

دهلی نو: زغال سنگ هند بازوی غربی Coalfields با مسئولیت محدود (WCL) تعیین کرده است یک هدف بلند پروازانه از 100 میلیون تن (تن) تولید 2026-27 و برنامه ای برای راه اندازی 20 بیشتر معادن در چهار سال آینده, اتحادیه وزیر Nitin کرد گفت: در روز شنبه.
افتتاح سه معادن WCL از طریق ویدیو کنفرانس حمل و نقل جاده و بزرگراه و MSME وزیر نیز خواسته این شرکت به استخدام بیشتر فرزندان این خاک در پروژه های آن است.
“آن (WCL) را 5,300 تومان کرور روپیه سرمایه گذاری. من درخواست که آن را باید نگاه به كاركرد بیشتر مردم محلی حتی اگر هنجارهای هستند به آرامش عنوان شده است وجود دارد چند مورد اختلاف مسائل با توجه به مسائل کوچک” وزیر گفت.
او همچنین خواسته WCL به ارائه شن و ماسه در کاهش هزینه ها به فقیر برای ساخت و ساز از خانه. او گفت که این شرکت در حال حاضر تامین شن و ماسه به بزرگراه ملی اقتدار هند (NHAI) و دیگر نهادهای دولتی در قیمت های پایین تر.
“باید وجود داشته باشد یک سیستم شفاف برای شن و ماسه حراج به عنوان اغلب به عدم وجود نتایج آن را در سیاه و سفید-بازاریابی و بعد از آن نبرد قانونی. WCL ارائه آن به NHAI PM Awas Yojana و نهادهای دولتی در کمتر قیمت, و آن را باید ارائه آن به مردم فقیر نیز برای ساخت خانه های” کرد گفت در آدرس خود.
او گفت: برنامه ریزی مناسب در این زمینه می تواند WCL درآمد از شن و ماسه به تومان به 1000 کرور.
وزیر گفت: اگر شفاف شن و ماسه حراج به دنبال آن است در کشور آن را بهانه تا 20 ، 000 تومان کرور روپیه خانواده سلطنتی برای دولت است.
او همچنین خواسته WCL به اطمینان حاصل شود که تنها با کیفیت خوب زغال سنگ ارائه شده به مصرف کنندگان هزینه هر ارزش گرمایی زغال سنگ و در بیشتر اصلاحات برای کنترل کیفیت.
در همان زمان او خواست زغال سنگ تولید کنندگان به هدف کمتر و واردات بیشتر از صادرات است.
“WCL تعیین کرده است یک هدف برای افزایش تولید زغال سنگ… (به) 100 میلیون تن (تن) توسط 2026-27,” او گفت:, و اضافه کرد که نیروگاه های حرارتی در ماهاراشترا بهره مند خواهد شد از افزایش در خروجی.
WCL به دست داشتند خروجی 57.46 تن در FY20 در برابر یک هدف از 56 تن.
سه معادن زغال سنگ از WCL افتتاح در شنبه شامل دو در Madhya Pradesh و یکی در ماهاراشترا.
مراسم افتتاح با حضور رئیس وزرای دو کشور علاوه بر زغال سنگ و معادن وزیر Pralhad Joshi.
این Adasa زیرزمینی به ، معدن در Nagpur, Maharashtra دارای ظرفیت 1.5 تن در حالی که Sharda و Dhankasa معادن زیرزمینی در چھندواڑا, Madhya Pradesh اند 0.4 تن و 1 تن ظرفیت بود.
این معادن را به دنبال دارد و در مجموع هزینه های سرمایه از 849 تومان کرور روپیه با ارائه اشتغال مستقیم برای 647 نفر است. (سازمان)

مقاله قبلیمن قرار دادن یک کلمه در همه جا که من هستم آماده به کار: Sushmita Sen

پیشرو روزانه از Jammu and Kashmir , هند

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>