WCHA کمیسر, خوش بینانه, آماده شدن برای 2020-21 برنامه ریزی سناریو

غرب دانشگاهی هاکی انجمن مردان کمیساریای خوش 2020-21 فصل خواهد شد و در زمان شروع این سقوط هر چند این لیگ در حال آماده سازی برای سناریوهای مختلف به عنوان بیماری همه گیر کوروناویروس ایفا می کند.

“من بسیار امیدوارم که ما در حال بازی یک فصل کامل از کالج هاکی” رابرتسون گفت: پنج شنبه, مارس 23. “من امیدوار هستم که در اوایل اکتبر شروع می کنیم بازی وجود دارد و می تواند طرفداران در غرفه نیز هست و ما در گذشته این بحران بهداشتی. اما قطعا ما پاسخ را نمی دانید.

“… من پزشک نیستم اما ما به جهت از NCAA و همچنین به عنوان فردی ما 10 موسسات و چگونه آنها در حال نگاه کردن به همه چیز و این که آیا آنها با داشتن دانش آموزان در محوطه دانشگاه ، اما من امیدوار هستم که ما در حال بازی یک فصل کامل از هاکی در WCHA شروع در ماه اکتبر است.”

آماده سازی برای فصل آینده در میان موضوعات مطرح شده در اوایل این هفته در لیگ اجلاس سالانه. به جای استفاده از مربیان و مدیران جلسه در ناپل فلوریدا., در این سال اقدامات صورت گرفت عملا.

WDAY logo

گوش زندگی می کنند

پخش زنده

“من معتقدم که ما جلسات زد بسیار هموار کلی از این دیدگاه گفت:” رابرتسون اکنون وارد هفتمین فصل به عنوان کمیسر. “ما پیچیده آن تا اواخر روز سه شنبه در مردان در کنار زنان (سمت) به پایان رسید خود را در روز چهارشنبه. آن را بسیار خوب اجرا آزمایشی برای ما با استفاده از زوم. ما احتمالا بیشتر از استفاده از این نوع تکنولوژی برای آینده است.”

در میان موضوعات مورد بحث بودند که ضرر و زیان مالی لیگ رنج می برد از لغو WCHA نیمه نهایی و قهرمانی بازی — یک منبع قابل توجهی درآمد برای لیگ — و همچنین به عنوان بودجه سال آینده و NCAA مسائل مانند اضافه کاری و تصویری پخش.

“ما قطعا در زمان ضربه مالی با بازی” رابرتسون گفت: با توجه به WCHA برگشتی لغو. “ما بهتر از من پیش بینی پس از از دست دادن همه کسانی که بازی.”

همه گیر پتانسیل تاثیر شروع فصل آینده را یکی دیگر از موضوع های مورد بحث در این هفته جلسات.

این WCHA را انتشار کامل آن 2020-21 برنامه به عنوان اصل برنامه ریزی شده در چند هفته آینده. لیگ ممکن است نیاز به تنظیم برنامه و در حال توسعه های مختلف بالقوه مدل رابرتسون گفت: بدون وارد شدن به جزئیات.

اگر مدارس ادامه آموزش از راه دور به ترم پاییز فصل شروع ممکن است تا ماه نوامبر یا ژانویه. اطلس هاکی هاکی شرق به دنبال چنین پتانسیل زمان شروع لیگ مقامات گفت: USCHO.com در این هفته.

“همه دانشکده هاکی کنفرانس در حال رفتن را از طریق این ورزش” رابرتسون گفت: “و من در تماس با من همکار کمیسیون در هفته آینده دوباره صحبت کردن در مورد این.”

این WCHA همراه با بقیه کالج هاکی جهان ادامه خواهد داد برای نظارت بر آخرین اخبار به عنوان پیشرفت بیماری همه گیر.

“بیش از هر چیز امنیت ما دانشجو-ورزشکاران و هواداران در حال آمدن به بازی خواهد بود که مهم ترین چیزی که به عنوان مدیران و افرادی که در حال کار بر روی بازی ها” رابرتسون گفت.

حتی قبل از همه گیر ضربه 2020-21 فصل تنظیم شده به آخرین برای WCHA با آن زمان 10-تیم وارد زمین.

بمیجی دولت و شش دیگر مدارس (بولینگ سبز فلک دولت, دریاچه سوپریور, دولت, Michigan Tech, مینه سوتا دولت و شمال میشیگان) اعلام کرد در تابستان گذشته که آنها برنامه ریزی برای ترک WCHA و تشکیل یک کنفرانس جدید برای شروع بازی در 2021-22. لیگ جدید در ماه فوریه اعلام کرد که آن را احیای CCHA نام.

رابرتسون ادامه داد: برای رسیدن به پیدا کردن جدید لیگ اعضا.

“ما می خواهیم WCHA به ادامه گذشته در این سال,” او گفت:. “ما در حال همکاری با مدارس است که رفتن به ادامه سعی کنید به بازی در WCHA: آلاسکا در انکوریج آلاسکا فیربنکس و آلاباما هانتسویل. آنها می خواهم برای دیدن اضافی تیم های تاریخ این لیگ است. ما در حال بررسی فرصت ها و داشتن بحث و گفتگو با موسسات مختلف است که دارای منافع در WCHA و ما همچنان به کسانی که بحث در طول تابستان و پاییز.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>