Warroad blazes به نیمه به پایان رسید در یک روز از blowouts در کلاس

Slukynsky رزمندگان ارشد آقای هاکی فینالیست به حال سه گل در 6:26 عنوان Warroad cruised به روز جمعه نیمه نهایی انفجار گذشته ببر توسط یک 9-3 دفعات مشاهده شده است. دانشجوی سال اول Jayson Shaugabay نیز تا به حال یک کلاه ترفند به عنوان Warroad بهبود یافته به 27-2 رفت و در یک بازی نزدیک به بازی برای قهرمانی کشور.

“پایین آمدن به دولت مسابقات و در کل تجربه خوبی است اما همچنین من سعی کرده ام بگویم همه بازیکنان ما است که اگر آنها فکر می کردند این احساس خوب برنده شدن در یک بخش به عنوان آنها نمی توانید تصور کنید که چقدر خوب آن را احساس برنده شدن در یک دولت عنوان” گفت: Warroad مربی Jay هردویکک که در رزمندگان’ 1996 دولت عنوان تیم است.

Slukynsky افزود: دو دوره اول کمک به کراوات یک دولت مسابقات رکورد تعیین شده توسط Eveleth جان Mayasich در سال 1951 برای بیشترین امتیاز در یک دوره است.

WDAY logo

گوش زندگی می کنند

پخش زنده

“من نمی تواند رویای یک شروع بهتر است از آن” گفت: Slukynsky که متعهد به بازی بازی های کالج در میشیگان شمالی. “این یک مقدار زیادی از سرگرم کننده با دیدن همه مردم در اینجا. و این یک شروع عالی است.”

این یک بعد از blowouts در سه کلاس یک بازی به عنوان St. Cloud کلیسای جامع لعنتی گذشته منکیتو شرق 11-2 و هرمانتاوون در زمان مانتیسلو توسط یک 7-1, تعداد, تنظیم مقدار پیش بینی نیمه نهایی رقابت های بین دفاع از قهرمان صلیبیون کشت دوم در این مسابقات و سوم-کشت Hawks که برنده 2017 عنوان.

کلیسای جامع در حال حاضر 24-3-1 وارد مسابقات رتبه بالای دولت سنجی خود را از دست داد به Warroad در فصل به طور منظم و در نتیجه کشت پشت رزمندگان. صلیبیون کردم 11 گل از 10 مختلف گلزنان — فقط ارشد رو به جلو جک اسمیت به ثمر رساند و دو بار. هرمانتاوون بهبود یافته به 22-3-4 از طریق یک بلیک Biondi hat trick. محدود به صورت UMD فصل آینده Biondi اضافه شده دو پاس گل به عنوان Hawks ماند در یک رول. آنها بسته به فصل به طور منظم با بازگشت به عقب و زیان و سپس به سرعت از گذشته خود را در سه بخش 7A حذفی دشمنان با یک ترکیب نمره 27-1.

Warroad روبرو خواهد شد مهتومدی (21-8) در نیمه نهایی دیگر در روز جمعه پس از Zephyrs غلبه کسری بودجه دو هدف را در دوره اول به ثمر رساند و چهار بار در بازی نهایی پنج دقیقه به ضرب و شتم دلنو 5-2 و پیشرفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>