آب و هوای گرم از آمدن به جنوب کالیفرنیا پس از نور باران و برف و در روز شنبه

دوش پراکنده آورده کمتر از یک اینچ و باران برای اکثر نقاط جنوب کالیفرنیا در شنبه اما کوه در حدود 5000 فوت ارتفاع و انتظار می رود برای دیدن چند اینچ از برف شبانه.

اما در هفته آینده, آب و هوا هنوز شروع به گرم کردن. ساحلی داخلی و دره های مناطق می تواند درجه حرارت آب را به 80 درجه شروع روز سه شنبه با توجه به خدمات ملی آب و هوا پیش بینی.

از طریق اوایل صبح روز شنبه به اواخر بعد از ظهر کوچک و برخی از رعد و برق جدا – آوردن کوچک حملات تگرگ به برخی از مناطق از جمله کامپتون – نقل مکان کرد و راه خود را از مناطق ساحلی و به سمت کوه های خدمات ملی آب و هوا خواهد داد. سن گابریل کوه شد و انتظار می رود تا سه اینچ از برف شب روز شنبه و احتمالا بیشتر در کوه های سان برناردینو و رودخانه شهرستانهای استان است.

“آن بوده است همراه با بارش برف نسبتا سنگین در برخی از بخش هایی از کوه در گذشته چند ساعت با 1 تا 3 اینچ در خرس بزرگ منطقه” NWS هواشناس برونو رودریگز گفت: بعد از ظهر شنبه. “آنها ممکن است چند اینچ بیشتر به عنوان به خوبی به این شب است. ما یک زمستان آب و مشورتی از طریق نیمه شب است.”

وجود دارد احتمالا می تواند بیشتر نور برف در کوه های صبح یکشنبه با بارش باران در دامنه مناطق, اما دیگر از آن, رودریگز گفت: انتظار می رود تا خشک شود.

امپراتوری درون مرزی و اورنج کانتی باید انتظار درجه حرارت به اقامت نسبتا سرد با اوج در اواسط دهه 60 سهشنبه, اما با شروع جمعه آن شروع به گرم کردن.

“آن را واقعا گرم تا دوشنبه به هفته آینده” رودریگز گفت. “این خواهید بود به 80s در اورنج کانتی و اینلند امپایر شروع پنج شنبه ممکن است حتی گرمتر است.”

در بخش هایی از لس آنجلس درجه حرارت نیز انتظار می رود برای رسیدن به پایین 80s در سه شنبه NWS هواشناس کریستن استوارت گفت.

کوه را نیز حرارت تا کمی در هفته آینده با خرس بزرگ شهر دیدن ممکن است اوج از اواسط به بالا 50s توجه به پیش بینی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>