می خواهید دقیق تر سیل و خشکسالی پیش بینی ؟ پیوستن به شبکه آب و ناظران در داکوتای شمالی

عدنان Akyüz دولت climatologist برای داکوتای شمالی است تشویق بیشتر مردم به داوطلب برای آسمانی گزارش شبکه.

“ما باید بیشتر ناظران امروز,” او گفت:. “به عنوان یک دولت climatologist من نیاز به دانستن آنچه در این ایالت وضعیت است. اطلاعات بیشتر نقاط می تواند به افزایش پیش بینی دقت است.”

اگر چه 300 نفر در سراسر کشور داوطلب شده اند به گزارش آسمانی مقدار برای مناطق خود را تنها یک “مشت” فعال هستند در طول سال ترک قابل توجهی گزارش شکاف, او گفت:.

درخواست تجدید نظر برای داوطلبان است به خصوص فشار به عنوان سیل بهار بافندگی در بیشتر نقاط کشور از جمله در دره رودخانه. بخش مهمی از سیل پیش بینی اندازه گیری آب معادل موجود در پوشش برف.

WDAY logo

گوش زندگی می کنند

پخش زنده

“این شانس خود را برای تبدیل شدن به بخشی از دولت اقلیم تاریخچه و کمک به دقیق سیل بالقوه هوا در مناطق محلی خود را,” Akyüz گفت.

مرتبط:

بارش گزارش ها به طور سیستماتیک وارد شده از طریق جامعه مشترک, باران, تگرگ و برف در شبکه غیررسمی شناخته شده به عنوان CoCoRaHS.

در واقع Akyüz گفت: بسیاری از آسمانی داده است که آب و هوا و رودخانه پیش بینی تکیه بر آید از ناظران داوطلب.

“ارائه داده که سرگرم کننده و آسان است و تنها پنج دقیقه طول می کشد یک روز” او گفت:.

هنوز فعالیت از شبکه ناظران به طور معمول قطره در طول ماه های زمستان به دلیل شرایط آب و هوایی و صبح زود تاریکی; شبکه ترجیح مشاهدات می شود ارسال شده در توسط a. m. 7

میانگین مشارکت در شبکه است 15 تا 20 گزارش هر روز در طول تابستان است. در اخیر مارس صبح, 11 مشاهدات ثبت شد.

کشاورزان نیز می توانند از بیشتر پرجمعیت گزارش شبکه Akyüz گفت. در طول خشکسالی به عنوان مثال مناطقی که فاقد آب و هوا گزارش ایستگاه ممکن است نادیده گرفته شده و به معنی کشاورزان در این منطقه ممکن است واجد شرایط برای کمک.

“همه ما به همان اندازه بهره گیری از اطلاعات بیشتر, نقاط,” او گفت:. “ما نیاز به عنوان بسیاری از ناظران داوطلب به عنوان ممکن است در سراسر کشور برای کمک به پیش بینی سیل بالقوه و همچنین خشکسالی ارزیابی.”

داکوتای شمالی پیوست ملی CoCoRaHS شبکه در سال 2009. پس از آن برنده است “جنون ماه مارس” به رسمیت شناختن برای ثبت نام, جدید ترین ناظران سرانه چهار بار.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد پیوستن به این شبکه را آنلاین www.cocorahs.org.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>