Walz enlists گارد ملی برای کمک به مینه سوتا بیمارستان

ST. پل — رژیم صهیونیستی است. تیم Walz روز شنبه, مارس 21 مجاز مینه سوتا گارد ملی برای ارائه ماسک و دستکش به مینه سوتا بیمارستان.

گارد اولین ماموریت است که برای حمل و نقل تجهیزات حفاظت فردی از اردوگاه ریپلی در لیتل فالز به مینه سوتا وزارت بهداشت در انبار, St. Paul. این گارد از طریق وزارت امور خارجه عملیات اورژانس مرکز نیز کمک با برنامه ریزی و هماهنگی در رابطه با ارائه منابع.

“در زمان نیاز Minnesotans با هم بکشید تا مطمئن شوید که ما باید از این منابع و منابع ما نیاز به از طریق چالش های” Walz گفت. “مینه سوتا در بیمارستان و مراقبت های بهداشتی امکانات و اولین پاسخ دهندگان در نیاز ناامید از تجهیزات حفاظت شخصی و ممنون میشم به مینه سوتا گارد ملی برای مشارکت در ارائه این منابع برای Minnesotans.”

Walz مجاز نگهبان با امضای فرمان اجرایی 20-13. نظم کمک می کند تا آدرس پایین عرضه تجهیزات حفاظت شخصی در مینه سوتا در بیمارستان ها و مراکز بهداشت و درمان و همچنین تاخیر تحویل از دولت فدرال استراتژیک ملی ذخایر.

این 13th فرمان اجرایی امضا شده توسط Walz این ماه در مورد کوروناویروس بحران است.

WDAY logo

گوش زندگی می کنند

پخش زنده

“ما ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی در حال کار سخت به ارائه مراقبت به بیماران مبتلا به COVID-19 داد.” رژیم صهیونیستی. پگی فلاناگان. “بهترین راه ما می توانیم آنها را سالم نگه دارید این است که به ارائه آنها را با تجهیزات حفاظتی آنها نیاز به انجام شغل خود را با خیال راحت. ارائه این منابع به عنوان به سرعت به عنوان امکان پذیر است حیاتی برای این تلاش است.”

مینه سوتا وزارت بهداشت درخواست برای فعال کردن مینه سوتا گارد ملی برای این ماموریت بود مورد تایید شده از طریق وزارت امور خارجه عملیات اورژانس مرکز تدارکات واحد.

این فعال نگهبان است بلافاصله موثر و فعال از طریق این مدت از COVID-19 زمان صلح و اضطراری است.

به عنوان خدمات عمومی ما باز کرده اید این مقاله را برای هر کس بدون در نظر گرفتن وضعیت اشتراک.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>