خارج شده به فروشگاه خود را در روز شکرگزاری

توسط Anne D’Innocenzio | آسوشیتد پرس

خارج خواهد شد و اختتامیه آن اسم فروشگاه و سام باشگاه در روز شکرگزاری در سال جاری گفت: آن را می خواهد به کارکنان خود صرف زمان با خانواده های خود در طول coronavirus بیماری همه گیر.

این حرکت اعلام کرد سه شنبه, علائم, عمده نشانه ای از چگونه COVID را تحت تاثیر قرار جمعه سیاه فروشگاه خرید که برای تقریبا یک دهه لگد کردن با جمعیت بزرگ در ترکیه جشن و گسترش به جمعه.

داده خارج نفوذ به این کشور بزرگترین خرده فروش عمده دیگر خرده فروشان می تواند به دنبال آن منجر شود.

میسی مدیر عامل جف Gennette گفت: در اوایل این ماه که در فروشگاه خواهد بود pivoting آن جمعه سیاه کسب و کار بیشتر به سمت آنلاین و به احتمال زیاد رفتن “نیروی کامل” با تعطیلات بازاریابی درست بعد از هالووین. آن نیز خواهد بود متناوب حوادث به منظور کاهش مشتری ترافیک در فروشگاه ها.

Walmart نیز گفت: از آن ارائه خواهد شد دور دیگری از پاداش کارگران در خط مقدم از coronavirus. این شرکت اعلام کرد که آن را خواهد پرداخت تمام وقت کارگران ساعتی 300 $و $150 به صورت پاره وقت ساعتی و موقت کارگران است. رانندگان و مدیران و دستیار مدیران در فروشگاه ها و باشگاه ها و مراکز توزیع و تحقق مراکز بهداشت و درمان و سلامتی نیز یک جایزه دریافت خواهید کرد. آن اضافه خواهد شد تا برای حدود $428 میلیون Walmart گفت.

پاداش گنجانده خواهد شد در Aug. 20 حقوق برای واجد شرایط کارگران شاغل به عنوان ژوئیه 31.

“همکاران ما کار کرده اند در یک سرعت باور نکردنی آنها به حل مشکلات آنها به مجموعه ای شگفت انگیز به عنوان مثال برای دیگران گفت: جان Furner, رئيس جمهور و مدیر عامل شرکت وال مارت آمریکا در یک شرکت پست وبلاگ. “بیشتر قدر خود را باور نکردنی کار ما خوشحال برای به اشتراک گذاشتن یکی دیگر از ویژه جایزه نقدی این تابستان.”

خارج شده و دیگران شده اند تحت فشار توسط نیروی کار مورد حمایت گروه به گسترش پاداش پرداخت خط مقدم برای کارگران به عنوان موج در موارد مشخصی در بسیاری از کشورهای.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>