Walmart استخدام بیش از 500 در داکوتای شمالی

در پاسخ به افزایش تقاضا در فروشگاه ها با توجه به coronavirus خارج شده و قصد دارد به استخدام بیش از 150 ، 000 همکاران از طریق پایان ماه مه. در داکوتای شمالی خارج شده و قصد دارد به استخدام بیش از 500 نفر از همکاران به کار در فروشگاه های باشگاه ها, مراکز توزیع و تحقق مراکز.

“ما می دانیم که میلیون ها نفر از آمریکایی ها که معمولا در این زمان به طور موقت از کار و در همان زمان ما در حال حاضر شاهد افزایش تقاضا در فروشگاه های ما” گفت: Doug McMillon خارج جمهور و مدیر عامل شرکت. “ما به دنبال افرادی که خارج شده و به عنوان یک فرصت برای کسب درآمد برخی از پول اضافی و انجام یک سرویس حیاتی برای جامعه خود.”

Walmart همچنین اعلام کرد قصد دارد به ارائه یک ویژه جایزه نقدی برای زمان ساعتی همکاران در طول این بی سابقه ملی بهداشت بحران است. این جایزه برای تمام ایالات متحده ساعتی همکاران در فروشگاه های باشگاه های زنجیره تامین و دفاتر. پاداش خواهد بود $300 به صورت تمام وقت ساعتی همکاران و 150 دلار به صورت پاره وقت ساعتی همکاران و اضافه خواهد شد تا به بیش از $365 میلیون. هر ساعتی دیپلم استخدام شده توسط این شرکت به عنوان از ژانویه 1 خواهد شد واجد شرایط و پرداخت خواهد شد در مارس 2.

علاوه بر این شرکت خواهد شد سرعت بخشیدن به آینده برنامه ریزی فصلی جایزه برای فروشگاه باشگاه و زنجیره تامین همکاران اوایل ماه.

به طور کلی این مقدار به حدود 550 میلیون رفتن به همکاران جیب و اقتصاد در این زمان مهم است.

WDAY logo

گوش زندگی می کنند

پخش زنده

“خارج همکاران رفته بالا و فراتر از ندای وظیفه در خدمت به مشتریان ما در طول این بی سابقه تایمز” McMillon گفت. “ما می خواهیم به پاداش همکاران ما برای کار سخت خود را و آنها را تشخیص دهد برای این کار این است که در مقابل ما است.”

به عنوان خدمات عمومی ما باز کرده اید این مقاله را برای هر کس بدون در نظر گرفتن وضعیت اشتراک.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>