داوطلبانه افزایش طول COVID-19 بحران

“ما توانایی انجام رزمی قانون … اگر ما احساس ضرورت” رژیم صهیونیستی. گاوین Newsom گفت: در مارس 17 کنفرانس مطبوعاتی. او یکی از بسیاری از فرمانداران که mulled اقدامات شدید برای مقابله با پتانسیل مدنی اختلال در طول COVID-19 بحران است.

ما در سمت چپ اما با تصور در مورد وضعیت زندگی در این بی سابقه بار.

با وجود چند حوادث غارت در سان فرانسیسکو و برخی از ساحل partiers که نادیده گرفته شده اجتماعی-فاصله دستورالعمل کالیفرنیا — و مردم در سراسر آمریکا — رفتار هستند در یک شیوه ای قابل تحسین در طول این زمان به چالش کشیدن.

شده است وجود دارد هیچ جدی گرفته است. اکثریت قریب به اتفاق جسارت کردن تنها زمانی که لازم است. مردم تا حد زیادی باقی مانده است آرام و در حال انجام بهترین خود را برای تنظیم به مستندات.

ما در حال حاضر دیده می شود گسترده داوطلبانه تنظیمات توسط فروشگاه های مواد غذایی برای کاهش پاچه خرید دیده ایم بیش از ماه گذشته با بسیاری از تنظیم زمان برای سالمندان قادر به خرید مواد غذایی و کنترل جریان از مشتریان.

اما ما نیز دیده می شود افراد و کسب و کار به طور یکسان گام برای کمک به کسانی که نیاز دارند.

در واقع بسیاری از کسب و کار افراد و موسسات خیریه باید پیشگام چشمگیر تلاش های داوطلب از جمله کسانی است که ارائه حیاتی محصولات است که در تامین کوتاه مدت هستند.

مثلا سانتا آنا را چشمک زدن جغد رسومات است که با استفاده از آن کرافت ارواح گیاه را ضد عفونی کننده دست به عنوان مودستو (Modesto) s E.&J. Gallo کارخانه شراب سازی است که اهدا بطری به شهرستان دفتر خدمات اورژانس.

در جنوب کالیفرنیا بسیاری از عمده زنجیره ای و مادر و پاپ رستوران ها به طور یکسان ارائه تخفیف و یا وعده های غذایی رایگان, در حالی که سالن کسب و کار را اهدا ماسک و دستکش در پاسخ به گزارش نمایند.

شرکت هایی مانند جنرال الکتریک فورد و تسلا باید بشود به تولید هواکش به بیمارستان در صورت کمبود آنها.

شرکت های بزرگ و پایه را اهدا ده ها میلیون دلار در coronavirus مربوط به تلاش های امدادی در حالی که بسیاری دیگر را متعهد به ادامه اهدای درآمد حاصل از درآمد به بودجه امداد.

آن را فقط به شرکت های بزرگ. یک گروه داوطلب توسعه COVID-19 پایگاه داده برای کمک به به طور بالقوه آلوده مردم پیدا شد.

صاحب نیوپورت بیچ رستوران ماریو Marovic اهدا 4,000 رول کاغذ توالت به سالمندان و آلزایمر گروه — به فروش می رسد و هزاران نفر در کمی زیر قیمت به مشتریان شده اند که از جان گذشته برای پیدا کردن این به طور ناگهانی مورد کمیاب.

مقامات دولتی باید علنا تقبیح قیمت-درآوردن و احتکار اما ما شاهد به مراتب بیشتر از نمونه های از کمک و دادن. یک گزارش از اقیانوس اطلس پیدا کرده سنبله در فعالیت های داوطلبانه در سراسر جهان به عنوان افراد داوطلب در مواد غذایی بانک تحویل مواد غذایی به سالمندان و اهدای خون است.

به عنوان مقامات مقابله با COVID-19 آنها باید به یاد داشته باشید اکثریت قریب به اتفاق مردم اقدام مسئولانه به کمک یک دیگر و در آینده با راه حل های خلاق.

اين تلاش ارائه بهترین امیدواریم که ما می تواند درهم و برهم کردن راه خود را از طریق این بحران است.

آنها همچنین یک یادآوری است که آنجا وجود دارد به عنوان یک گرایش در میان برخی برای بزرگ کردن اختلافات ایدئولوژیک و چه غلط در جامعه ما در زمان بحران و مشکل اکثر مردم اساسا مناسب و معقول و مایل به انجام بخشی خود را برای کمک به دیگران اگر آنها می توانند.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>