Vivaad Se Vishwas طرح برای کمک به صرفه جویی در وقت و پول در مبارزه با اختلافات: FM

دهلی نو: وزیر دارایی Nirmala Sitharaman روز دوشنبه گفت: مالیات مستقیم حل اختلاف طرح اعلام کرد در بودجه خواهد شد کمک بزرگی به مردم به عنوان آنها قادر خواهد بود برای صرفه جویی در وقت و پول صرف شده در مبارزه موارد است.

به عنوان بسیاری از 4.83 لاخ مالیاتهای مستقیم موارد تومان ارزش 9.32 لاخ کرور در حال قفل کردن در های مختلف استیناف مرجع تخصصی مانند کمیسیون (تجدید نظر), ITAT بالا, دادگاه, دیوان عالی کشور و بازیابی بدهی دادگاه.

“این طرح را حل و فصل گزینه ای برای تمام کسانی که با اختلاف مالیاتی… این کمک بزرگی خواهد بود چرا که مردم صرف مقدار زیادی از زمان و پول در حل و فصل موارد” Sitharaman گفت: در حالی که در حال حرکت مستقیم مالیات Vivaad Se Vishwas لایحه 2020 در میان din در Lok سبها.

او گفت: دولت اقدامات انجام شده برای کاهش دادخواهی و یک طرح مشابه اعلام شد به صورت غیر مستقیم مالیات اختلافات.

تحت پیشنهادی طرح مالیات دهندگان مایل به حل و فصل اختلافات باید اجازه کامل چشم پوشی از منافع و مجازات اگر آنها پرداخت کل مبلغ مالیات در اختلاف با 31 مارس این سال و پس از آن 10 درصد اضافی مورد اختلاف مالیاتی باید به پرداخت بیش از و بالاتر از بدهی مالیاتی.

بیشتر که معوقه مربوط به اختلاف منافع و یا مجازات تنها پس از آن 25 درصد از مناقشه مجازات و یا علاقه باید پرداخت شود و اگر پرداخت شده در مارس 31, فراتر از آن همان خواهد بود افزایش به 30 درصد است.

همچنین در جستجو و تشنج که در آن عملیات بازیابی به Rs 5 کرور این طرح می تواند availed هنگامی که این لایحه تصویب شده توسط مجلس.

طرح باز خواهد ماند تا 30 ژوئن 2020.

در حالی که وزیر صحبت شد, مخالفت اعضای خود را در چاه فریاد شعارهایی علیه دولت و برگزاری پلاکارد خواستار استعفای وزیر خانه Amit Shah بیش جمعی خشونت در دهلی نو در هفته گذشته. (سازمان)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>