واقعیت مجازی شبیه ساز پرواز به نمایش در UND را هوافضا جامعه روز

سومین رویداد سالانه شامل تورهای UND را هوافضا مدرسه و دست ها را در پروژه های شرکت کنندگان برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد حمل و نقل هوایی و جو است.

درب در باز ساعت 10 صبح روز شنبه, فوریه. 8 در پردیس هوافضا ساختمان و در UND پرواز عملیات در گرند فرک فرودگاه بین المللی. این رویداد است که به صورت رایگان و برای همه باز می رود تا 3 بعد از ظهر

بیش از 3000 نفر برای حضور در 2019 با توجه به UND. در ورودی شرکت کنندگان را بررسی و انتخاب کنید تا یک هوافضا گذرنامه. رایگان حمل و نقل ارائه خواهد شد به UND عملیات پرواز در فرودگاه از کلیفورد سالن در طول روز است.

کورتنی اولسون یک رویداد سازمان گفت: هوافضا اغلب در مدرسه می شود درخواست برای تور و یادگیری جلسات اما آیا همیشه باید از نیروی انسانی برای انجام آنها.

WDAY logo

گوش زندگی می کنند

پخش زنده

“آنها در حال آمدن به جامعه بعد که خوب است به طوری که مردم می آیند و ببینید چه چیزی ما را در اینجا,” او گفت:.

جدید به این رویداد را سال است به تازگی پرده برداری از واقعیت مجازی آزمایشگاه در Odegard سالن که امکانات همهجانبه پرواز ایستگاه.

جدید VR شبیه ساز بوده است در آثار حدود دو سال کایل Weller, دانشجوی سال دوم رشته در حمل و نقل هوایی تجاری ، آن را به طور رسمی در اوایل این ترم.

“آن را به طور کامل همهجانبه VR پرواز (شبیه سازی),” والر گفت. “این اجازه می دهد تا شما را به نگاه به طور کامل پشت سر شما و تمام راه را در اطراف.”

این شبیه ساز در دسترس است برای دانش آموزان به استفاده از به صورت رایگان و شبیه سازی هواپیما UND در حال حاضر استفاده می کند. این فن آوری می توان برای هر نوع آب و هوا محل یا مشکلی که ممکن است رخ دهد در طول پرواز.

رویداد شرکت کنندگان باید فرصتی برای نشستن و استفاده از شبیه ساز در روز شنبه.

یکی دیگر از VR تجربه میزبانی در مطالعات فضایی “را به شرکت کنندگان به ستاره” با توجه به UND آزادی مطبوعات. شرکت کنندگان این فرصت را به نگه قمری سنگ در وام از ناسا به ارمغان آورد به زمین توسط فضانوردان آپولو.

همچنین در این سال جدید خواهد بود “داپلر بر روی چهار چرخ” است که در وام به دانشگاه از مرکز آب و هوایی شدید پژوهش در کلرادو. داو است که برای استفاده تحقیقات انجام شده در UND. تلفن همراه ایستگاه رادار, در پی پس از سراسر کشور خواهد بود در فرودگاه.

بث Bjerke دانشیار دانشکده UND هوافضا گفت: او فکر می کند از این روز به عنوان “یک pop-up موزه هوا و فضا” است که نشان می دهد جامعه تمام است که اتفاق می افتد در UND.

“این ثابت کرده است که یک راه بسیار خوبی برای ما را برای باز کردن درب و دعوت عمومی برای یادگیری در مورد آنچه اتفاق می افتد در UND همه در حالی که به آنها دست در هوا و فضا, تجربه,” او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود مقاله رایگان