مجازی PlayOn جشنواره را اعلام کرد مجموعه, times; می افزاید: Lizzo را Coachella 2019 عملکرد به صف

مجازی جشنواره های ظاهر شوند سریع تر در حالی که مردم در حال پناه گرفتن در خانه در طول بیماری همه گیر کوروناویروس از آنهایی که واقعی بودند که در قبل از زمان است.

و برخی از شرکت های بزرگ در حال وارد شدن به آن را بیش از حد. بر روی آن ضربه بزنید برای این آخر هفته است Warner Music Group را PlayOn جشنواره حمایت از سازمان بهداشت جهانی را COVID-19 همبستگی پاسخ صندوق.

آنلاین جشنواره آغاز و در ساعت 9 صبح اقیانوس آرام سهشنبه, مارس 24 و قابلیت عملکرد گذشته از هنرمندان در این جشنواره به عنوان Coachella Valley, موسیقی و هنرهای, جشنواره, معجزه, Bonnaroo و Primavera صدا.

ثبت نام برای جشنواره عبور عضویت در خبرنامه. این که آیا شما یک Coachella lifer یا ترجیح می دهند به تماشای از راه دور دریافت هفتگی اعزام در جنوب کالیفرنیا جشنواره موسیقی فصل است. مشترک شدن در اینجا.

وجود دارد بیش از 65 نفر از هنرمندان از جمله در جریان در بهترین کانال یوتیوب و playonfest.com. در حالی که شعار این جشنواره “زنده حماسه اجرای تنها یک بار” encore پخش برخی مجموعه های کشش به صبح دوشنبه 27 آوریل ،

در میان به تازگی اضافه شده اجرای Lizzo در کوچلا 2019, Honne در معجزه 2019 و آشفته در Austin City Limits 2018. نیز وجود خواهد داشت اجرای برنامه از هنرمندان مانند Cardi, B, Bruno Mars, Coldplay, Ed Sheeran, Nipsey Hussle, اندرسون .Paak سبز, روز, وحشت! در دیسکو Weezer, Janelle Monáe Lil Uzi Vert, Slipknot, Korn, Brandi Carlile و بیشتر.

به جمع آوری کمک مالی برای سازمان بهداشت جهانی, صندوق, Warner Music Group در حال حاضر PlayOn متحرک merch آنلاین در دسترس است و طرفداران را تشویق به کمک های مالی در طول این رویداد سه روزه.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد جشنواره و صف خود را طرفداران می توانید ببینید playonfest.com.

اگر شما تماشا کنید:

زمان: ساعت 9 صبح اقیانوس آرام سهشنبه, مارس 24 با encore اجرای برنامه های در حال اجرا را از طریق ساعت 8 صبح اقیانوس آرام در دوشنبه 27 آوریل ،

که در آن: یوتیوب.com/بهترین; playonfest.com.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>