مجازی کلینیک برای استفاده از مواد مخدر اختلال باز می شود در میان COVID-19 همه گیر

هزاران نفر از داکوتای شمالی ساکنان در معرض خطر عود و مصرف بیش از حد هم اکنون می توانید دسترسی به دارو-کمک به درمان بدون ترک خانه.

گزینه ایده آل یک رهبر ملی در درمان مبتنی بر شواهد برای اعتیاد به مواد مخدر و الکل و مواد دیگر راه اندازی کرده است یک “کلینیک مجازی” برای موجود و جدید بیماران به درمان اعتیاد از طریق چت تصویری از خانه و یا محل خود را انتخاب کنید. مجازی کلینیک می دهد هزاران نفر از مردم با استفاده از مواد مخدر اختلال زندگی در مناطق روستایی یک فرصت برای دسترسی به دارو-کمک به درمان در زمان واقعی از هر مکان.

“ما به توسعه یک کلینیک مجازی برای کمک به بیماران پناهگاه در محل در COVID-19 اما چشم انداز ما این است که برای باز نگه داشتن آن فراتر از این بیماری همه گیر” گفت: تیم Kilgallon ایده آل گزینه مدیر عامل شرکت. “توانایی برای ارائه درمان مبتنی بر شواهد به استفاده از مواد مخدر بيماران مبتلا به اختلال بدون توجه به جایی که آنها زندگی می کنند را با اهمیت تاثیر مواد مخدر بیماری همه گیر. ما خوش بینانه در مورد آینده اگر فدرال و دولت موانع برای شروع درمان اعتیاد باقی می ماند برداشته.”

در علاوه بر این به ارائه مجازی درمان به موجود و جدید بیماران و دیگر نسخه پایدار را به بیماران گزینه ایده آل است همچنین تغییر به خانه تست ادرار و به زودی ارائه اضافی آزمایشگاه خدمات در صفحه اصلی.

بیمارانی که لازم نیست دسترسی به اینترنت تلفن همراه دستگاه کامپیوتر و یا یک محل خصوصی برای چت تصویری جلسه می توانید با استفاده از پزشکی از راه دور کیوسک در هر یک از گزینه ایده آل را داکوتای شمالی درمانگاه واقع در بیسمارک, فارگو, Grand Forks, مینت و ویللیستن.

WDAY logo

گوش زندگی می کنند

پخش زنده

برای اطلاعات بیشتر www.idealoption.com/virtual

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>