Vinesh برای ‘Khel Ratna’; Rahul آگاه دیپاک Punia و Sakshi نامزد Arjuna

دهلی نو ژوئن 2: ستاره کشتی گیر Vinesh Phogat بود در روز سه شنبه قرار داده و در کشاکش برای ‘Khel Ratna’ در حالی که در مسابقات قهرمانی جهان medallists Rahul آگاه و المپیک محدود دیپاک Punia نامزد شدند برای Arjuna جایزه در کنار Sakshi ملک و دو نفر دیگر توسط ملی فدراسیون.
Vinesh تنها زن هندی کشتی گیر به واجد شرایط برای توکیو بازی ها آسان بود انتخاب کنید اما با کمال تعجب فدراسیون کشتی از هند (WFI) فرستاده است به عنوان بسیاری از پنج برنامه های کاربردی برای آرجونا و چهار برای هر Dronacharya و Dhyanchand جوایز.
هر چند Sakshi ملک بسیار به نشان می دهد در سه سال گذشته به WFI تصمیم به رد او نامزدی. را کنار dishing از قوی اجرای ریو المپیک برنز برنده مبارزه حتی به گذشته juniors در دسته.
دنیای نقره ای برنده دیپاک Punia ساخت یک گذار از تاریخ به ارشد مدار و Rahul آگاه باشید که برنده یک مدال برنز در نور سلطان در حال مستحق نامزد.
اما WFI همچنین نامزد دریافت جایزه Sandeep تومار و Greco Roman کشتی گیر Naveen. آن را تعجب آور تصمیم پس از برنامه های کاربردی خود را مانند Sakshi هستند حمایت عملکرد. او در حال حاضر یک گیرنده Khel Ratna (2016).
در مورد عمده فروشی نامزد WFI معاون وزیر Vinod تومار گفت: “ما بازگشته اند چند برنامه به عنوان به خوبی. این کمیته مورد مداقه قرار دادن تمام برنامه های ما انجام داده اند و آنچه به عنوان فدراسیون ما انجام داده اند می تواند برای کشتی گیران است.”
این WFI است نامزد Virender کومار است که اعتبار برای شکل گیری حرفه ای از دیپاک Punia و راوی Dahiya دیگر جهان مدال برای Dronacharya همراه با ملی زنان مربی Kuldeep ملک.
Kuldeep است که در خدمت مربی که نظارت ملی کمپ در لکنو. او اعتبار شده است برای افزایش Sakshi.
O P Yadav, یک سای مربی و Sujit مان نیز نامزد Dronacharya.
برای Dhyan Chand جایزه Prakash, Anil Kumar, Dushyant شارما و Mukesh Khatri نامزد دریافت جایزه شده است.
یک پنل تشکیل وزارت ورزش را کوتاه نامزد دریافت های ملی فدراسیون با جوایز برای ارائه در ورزش ملی روز 29 اوت.
فهرست نامزدهای جوایز:
راجیو گاندی Khel Ratna: Vinesh Phogat.
Arjuna جایزه: Deepak Punia, Rahul آگاه Sakshi مالک Sandeep تومار, Naveen.
Dronacharya جایزه: Virender کومار, Kuldeep Malik, OP Yadav Sujit مان.
Dhyan Chand جایزه: Prakash, Anil Kumar, Dushyant Sharma, Mukesh Khatri. (سازمان)

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>