Vikings تجارت ناراضی WR Stefon Diggs برای پیش نویس میدارد از جمله اول طفیلی

وایکینگ ها توافق کردند که شب دوشنبه, مارس 16 به تجارت ناراضی گیرنده گسترده به بوفالو. معامله را تبدیل به رسمی در روز چهارشنبه را اولین روز از لیگ جدید سال.

Fox Sports اولین گزارش Diggs تجارت و ESPN اول گزارش جزئیات. وایکینگ ها را شامل می شود با Diggs هفتم-انتخاب دور در سال 2020 و چهار میدارد از جمله در دور اول انتخاب و در سال 2020 است که در شماره 22 به طور کلی. دیگر تراکم آنها شدند و در پنجم و ششم دور در سال 2020 و در دور چهارم در سال 2021.

پس از چند مرموز Diggs, ترفند Spielman وایکینگ ها مدیر کل گفت: در ماه گذشته ترکیب که Diggs خواهد معامله نمی شود.

“هیچ دلیلی وجود دارد — شایعات و یا هر آنچه که شما در حال صحبت کردن در مورد — به پیش بینی که Stefon Diggs نیست برای رفتن به یک مینه سوتا وایکینگ” Spielman گفت.

WDAY logo

گوش زندگی می کنند

پخش زنده

Diggs مرموز توییتهایی ادامه داد: روز شنبه پس از وایکینگ ها توافق برای دو سال $66 میلیون دلار تمدید قرارداد با کارفرمایی کرک عموزاده. او در توئیتر خود نوشت: “این زمان برای یک آغاز جدید است.”

Diggs’ نارضایتی با وایکینگها’ جرم آب پز را بیش از, پس از 16-6 هفته 4 از دست دادن در شیکاگو در ماه سپتامبر گذشته. Diggs از دست رفته یک روز با جلسات و تمرین روز و جریمه شد بیش از $200,000. پس از بازگشت او به تیم Diggs ابراز ناخشنودی کرد و گفت: در مورد شایعات او می خواست به داد و ستد “من احساس می کنم وجود دارد حقیقت به تمام شایعات مهم نیست که چگونه شما آن لباس را.”

Spielman بازگشت نیست یک پیام. Diggs نمی تواند رسید.

Diggs پنجم-انتخاب دور در 2015 در حال آمدن است خاموش بهترین فصل پس از گرفتار 63 عبور برای 1,130 متری. او تیمی با آدم Thielen به وایکینگ ها یکی از بهترین گیرنده های ترکیبی در NFL.

این حرکت برگ وایکینگ ها نازک در گیرنده گسترده اما ماه آینده پیش نویس در نظر گرفته شده است بسیار عمیق در موقعیت. پس از Thielen, Bisi جانسون و چاد بی بی (آرکانزاس) در حال بالا گیرنده در حال حاضر در این فهرست هستند.

حرکت می دهد وایکینگ ها 12 میدارد برای شرکت در این پیش نویس است.

در پنج ایالت مینه سوتا فصل Diggs, گیر افتاد, 365 عبور برای 4,623 متری و تا به حال دو 1,000-حیاط فصل است. بزرگترین لحظه بود مینه سوتا معجزه در ژانویه 2018 زمانی که او گرفتار 61-حیاط touchdown عبور از مورد Keenum نهایی بازی در یک 29-24 برنده بیش از نیواورلئان در بخشی حذفی در ایالات متحده بانک ورزشگاه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>