وایکینگ ها را LSU WR جاستین جفرسون در دور اول

دقیقه قبل از وایکینگها’ شماره 22 انتخاب در دور اول پیش نویس NFL سابق ستاره این تیم تا به حال نام در توییتر برای آنها به LSU گیرنده گسترده جاستین Jefferson. مینه سوتا سپس به انطباق.

با توجه به این بیماری همه گیر کوروناویروس همه تیم ها بود و نمایندگان خود را به کار خارج از خانه در NFL اول مجازی پیش نویس است. مینه سوتا مدیر کل ریک Spielman ساخته شده را انتخاب کنید از خانه خود را در ادن پریری, Minn.

وایکینگ ها نیز وارد شده بود روز شنبه با این شماره 25 انتخاب در دور اول اما معامله شد که انتخاب کنید به سان فرانسیسکو برای Nos. 31, 117 و 176 میدارد.

وایکینگ ها تا به حال به دست آورد شماره 22 را انتخاب کنید در یک معامله در ماه گذشته که در آنها داد و ستد گسترده گیرنده Stefon Diggs به بوفالو برای یک بسته از پیش نویس انتخاب.

WDAY logo

گوش زندگی می کنند

پخش زنده

جفرسون قرار داده تا دیوانه اعداد فصل گذشته با 111 جلب 1,540 متری و 18 touchdowns. حافظه, گیرنده است و حتی شناخته شده به عنوان یک مسدود کننده.

جفرسون را دریافت حدود چهار سال $13.12 میلیون قرارداد که شامل حدود $7.1 میلیون امضا جایزه. او تعداد خواهد شد در مورد $2.38 میلیون در کلاه حقوق و دستمزد در سال 2020 است. او را به یک پنجم سال قرارداد گزینه است.

دوم و سوم دور از پیش نویس جمعه برگزار میشود. چهارم طریق هفتمین دور انجام خواهد شد در روز شنبه.

اگر وایکینگ ها تا به حال طرح های در گرفتن یکی از سه گسترده ای از گیرنده های پنج شنبه; که اتفاق نمی افتد حتی اگر اجرا بر روی آنها آغاز شد و بعد از انتظار است. آلاباما هنری Ruggs رفت شماره 13 به لاس وگاس آلاباما جری Jeudy شماره 15 به Denver و اوکلاهما را CeeDee بره شماره 17 به دالاس.

وایکینگ ها تا به حال وارد این پیش نویس همچنین با توجه به مصرف یک یا مقابله با یک cornerback در شماره 22.

وجود دارد و انتظار می رود در اوایل اجرا می پردازد. گرجستان اندرو توماس رفت و شماره 4 به New York Giants آلاباما Jedrick بخواهد شماره 10 به کلیولند لوئیزویل Mekhi Becton شماره 11 به New York Jets, آیووا را تریستان Wirfs شماره 13 به خلیج تمپا و USC است Austin جکسون شماره 18 به میامی. The Buccaneers یک تجارت به تلنگر لکه های سن فرانسیسکو که پس از آن برداشت کارولینای جنوبی دفاعی مقابله با Javon Kinlaw در شماره 14.

Ohio State جف Okudah و فلوریدا, C. J. Henderson شد و پیش بینی می شود دو, cornerbacks گرفته و آنها بودند. Okudah رفت شماره 3 به دیترویت و هندرسون شماره 9 به جکسون ویل. این یک بیت از تعجب, اگر چه, که, cornerbacks گرفته شد توسط آتلانتا با Clemson را A. J. ترل در شماره 16 و توسط لاس وگاس با ایالت اوهایو را دیمون Arnette در شماره 19.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>