وایکینگ ها را به یک “هیولا” در سمت چپ مقابله با عزرا کلیولند در دور دوم

وایکینگ ها در حال اجرا بازگشت الکساندر Mattison بود که در Eagan خانه گفت: او فریاد زد با لذت زمانی که تیم در زمان مقابله با عزرا کلیولند با شماره 58 انتخاب در دور دوم پیش نویس NFL. Mattison شد کلیولند هم تیمی در بویزی امور خارجه قبل از انتخاب شدن در دور سوم از سال گذشته پیش نویس است.

“من جیغ خیلی بلند” Mattison گفت. “همسایه ها احتمالا شنیده های من است. من پریدن. من فوق العاده هیجان زده است. .. ما ملحق شد و آن را احساس شگفت انگیز است.”کلیولند, که گفت که او می خواست برای بازی وایکینگ ها و حتی دوست دارد آب و هوای سرد به زودی پیوست در جشن.

“الکس اولین کسی بود که من texted زمانی که من تماس بگیرید از وایکینگ ها و من و او با هم جشن,” کلیولند گفت. “بودن با او دوباره است که قطعا یک بازی واقعا سرد تجربه می کنند. … من واقعا خدا را شکر برای این فرصت.”

Mattison تا به حال هیچ چیز اما درخشان چیزهایی برای گفتن در مورد 6-پا-6, 311-پوند کلیولند.

WDAY logo

گوش زندگی می کنند

پخش زنده

“عزرا بسیار هوشمند است او بسیار با استعداد” Mattison گفت: “اگر شما نگاه خود را ساخت و آن را برای خود صحبت می کند. … او یکی از آن دسته از بچه ها که می توانید پس از آن و اگر من تا به حال یک کلمه برای آن, آن را احتمالا خواهد بود ‘،”‘

کلیولند چپ مقابله با سراسر Boise State حرفه ای که منجر به برخی از سوالات در مورد وایکینگ ها ممکن است با وقت رایلی Reiff. کلیولند می تواند در رقابت با Reiff برای شروع در سمت چپ مقابله با. یا برایان اونیل می تواند از راست به چپ حل و سپس Reiff یا اجازه دهید بروید و یا نقل مکان کرد و به داخل گارد. کلیولند پس از آن می تواند یک نامزد در حق مقابله با.

مدیر سراغ جمال استفنسون گفت: وایکینگ ها در نظر گرفته معاملاتی در دور دوم اما تصمیم به صبر برای کلیولند او گفت: آنها را هدف قرار داده بود. پس از شش تکل گرفته شده در پنجشنبه اولین دور, هیچ کدام انتخاب شدند و در دور دوم جمعه تا وایکینگ ها ساخته شده خود را انتخاب کنید.

“او ما مناسب پارامترهای به عنوان دور به عنوان وایکینگ مناسب” استفان گفت. “او یک مرد سخت است که ورزشی. … ما فکر می کنم او یک مرد است که رفتن به قادر به در آمده و به ما کمک کنید حق دور.”

استفان گفت: کلیولند شبیه به اونیل با ورزشکاری و با سرعت خود را. کلیولند زد 40 yard dash در سراغ ترکیب در 4.93 ثانیه است.

استفان گفت: کلیولند نیاز به قوی تر. که همچنین مورد با اونیل انتخاب دور دوم در سال 2018 شد که تمام وقت استارت میدوی از طریق rookie سال ساخته شده و سپس گام های بلندی در 2019.

کلیولند همچنین منطقه-مسدود کردن طرح در کالج شبیه به آنچه که وایکینگ ها استفاده کنید. در علاوه بر این به سمت چپ مقابله با استفان گفت: کلیولند همچنین می توانید بازی را مقابله و یا در گارد.

“من 100 درصد آماده برای رفتن به هر جا که مربیان پلاگین من در” کلیولند گفت. “من یک بازیکن تیم و من مشتاقانه منتظر بازی در هر موقعیت من نیاز به بازی است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>