وایکینگ ها را به یک “هیولا” در سمت چپ مقابله با عزرا کلیولند در دور دوم زمین CB کامرون Dantzler در سوم

وایکینگ ها در حال اجرا بازگشت الکساندر Mattison بود که در Eagan خانه گفت: او فریاد زد با لذت زمانی که تیم در زمان چپ مقابله با عزرا کلیولند با شماره 58 انتخاب در دور دوم پیش نویس NFL. Mattison شد کلیولند هم تیمی در بویزی امور خارجه قبل از انتخاب شدن در دور سوم از سال گذشته پیش نویس است.

“من جیغ خیلی بلند” Mattison گفت. “همسایه ها احتمالا شنیده های من است. من پریدن. من فوق العاده هیجان زده است. .. ما ملحق شد و آن را احساس شگفت انگیز است.”

کلیولند, که گفت که او می خواست برای بازی وایکینگ ها و حتی دوست دارد آب و هوای سرد به زودی پیوست در جشن.

“الکس اولین کسی بود که من texted زمانی که من تماس بگیرید از وایکینگ ها و من و او با هم جشن,” کلیولند گفت. “بودن با او دوباره است که قطعا یک بازی واقعا سرد تجربه می کنند. … من واقعا خدا را شکر برای این فرصت.”

WDAY logo

گوش زندگی می کنند

پخش زنده

در دور سوم پیش نویس وایکینگ ها انتخاب می سی سی پی امور خارجه cornerback کامرون Dantzler با شماره 89 انتخاب کنید. او دومین cornerback گرفته شده توسط وایکینگ ها در این پیش نویس پس از TCU جف Gladney بودن انتخاب شماره 31 در پنجشنبه دور اول.

Mattison تا به حال هیچ چیز اما درخشان چیزهایی برای گفتن در مورد 6-پا-6, 311-پوند کلیولند.

“عزرا بسیار هوشمند است او بسیار با استعداد” Mattison گفت: “اگر شما نگاه خود را ساخت و آن را برای خود صحبت می کند. … او یکی از آن دسته از بچه ها که می توانید پس از آن و اگر من تا به حال یک کلمه برای آن, آن را احتمالا خواهد بود ‘،”‘

کلیولند چپ مقابله با سراسر Boise State حرفه ای. با تیم نیست و انتظار می رود که در میدان بهار دریل با توجه به همه گیر آن باقی مانده است دیده می شود اگر کلیولند می تواند در آمده و رقابت با رایلی Reiff در سمت چپ مقابله با و بدون که با این تیم است.

اگر کلیولند ثابت می شود که نقطه ای از آن باقی مانده است دیده شود چه می تواند رخ دهد به Reiff. او یک نامزد را به حرکت به گارد و او می تواند خواسته می شود برای قطع پرداخت و یا منتشر خواهد شد. آن را نیز ممکن است که برایان اونیل می تواند حرکت از راست به چپ مقابله با ساخت کلیولند نامزد احتمالی در سمت راست.

کلیولند همچنین منطقه-مسدود کردن طرح در کالج شبیه به آنچه که وایکینگ ها استفاده کنید. در علاوه بر این به سمت چپ مقابله با وایکینگها مدیر سراغ جمال استفنسون گفت: کلیولند همچنین می توانید بازی را مقابله و یا در گارد.

“من 100 درصد آماده برای رفتن به هر جا که مربیان پلاگین من در” کلیولند گفت. “من یک بازیکن تیم و من مشتاقانه منتظر بازی در هر موقعیت من نیاز به بازی است.”

استفان گفت: وایکینگ ها در نظر گرفته معاملاتی در دور دوم اما تصمیم به صبر برای کلیولند او گفت: آنها را هدف قرار داده بود. پس از شش تکل گرفته شده در شنبه اولین دور, هیچ کدام انتخاب شدند و در دور دوم جمعه تا وایکینگ ها ساخته شده خود را انتخاب کنید.

“او ما مناسب پارامترهای به عنوان دور به عنوان وایکینگ مناسب” استفان گفت. “او یک مرد سخت است که ورزشی. … ما فکر می کنم او یک مرد است که رفتن به قادر به در آمده و به ما کمک کنید حق دور.”

استفان گفت: کلیولند شبیه به اونیل با ورزشکاری و با سرعت خود را. کلیولند زد 40 yard dash در سراغ ترکیب در 4.93 ثانیه است.

استفان گفت: کلیولند نیاز به قوی تر. که همچنین مورد با اونیل انتخاب دور دوم در سال 2018 شد که تمام وقت استارت میدوی از طریق rookie سال ساخته شده و سپس گام های بلندی در 2019.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>