وایکینگ ها RB Dalvin کوک است در خط برای یک فرمت است, اما او به ارزش خطر است ؟

پس از آن تعجب آور نیست که قابل توجه سابق پشت چاک مباشر و هرشل واکر در میان کسانی که بر این باورند وایکینگ ها باید قفل کردن Dalvin کوک به زودی به سود دراز مدت تمدید قرارداد. برخی دیگر هر چند تعجب می کنم اگر که خواهد بود محتاطانه با توجه به عملکرد اخیر بسیاری از بالا پشت در حال اجرا پس از بزرگ شدن پسوند.

هیچ سوالی وجود دارد که کوک, وقتی سالم است که یکی از NFL بالا پشت. در سوم نرم افزار نجومی در سال 2019 او از دست رفته دو بازی و نشسته تقریبا نیمه تمام در, دو, دیگران, و او هنوز هم به پایان رسید 10 در لیگ در عجله با 1,135 متری. او نیز گرفتار 53 عبور برای 519 متری اتمام هفتم در NFL با 1,654 متری از داد و بیداد.

“افکار من هستند که آنها نیاز به پرداخت و او را” مباشر گفت. “وجود ندارد بهتر است در لیگ پس چرا شما حتی به خطر اندازد ؟ … بدون او جرم خود را راکد است.”

سرکارگر بود همه کاره در حال اجرا را برای وایکینگ ها از 1973-79. او با عجله برای 1000 متری در سه فصل و رهبری NFL با 73 جلب در سال 1975.

WDAY logo

گوش زندگی می کنند

پخش زنده

واکر شد همه کاره NFL بازگشت از 1986-97. سال خود را در مینه سوتا از 1989-91, نیست, اما او باید 1,000-حیاط عجله فصل 75-گرفتن فصول با هر دو دالاس و شیکاگو.

“هنگامی که آنها در مورد صحبت زیادی در حال اجرا پشت در لیگ در حال حاضر من می گویند Dalvin کوک” واکر گفت. “او یک تمام اطراف برگشت. من عاشق پشت که می تواند اجرای توپ و گرفتن توپ است که باعث می شود یک تیم بزرگ است. من همیشه برای رفتن به جزئی به پشت در حال اجرا و او را یکی از برترین تولید کنندگان هنگامی که او سالم, بنابراین من نمی دانم که چرا او نمی خواهد یک قرارداد خوب.”

طبخ دور دوم پیش نویس انتخاب در سال 2017 از ایالت فلوریدا است که در کتاب در سال 2020 به یک پایه حقوق و دستمزد $1.331 میلیون در سال آخر خود را تازه کار قرارداد. وایکینگها که تا به حال بحث در مورد امکان تمدید برای طبخ. مدیر کل ریک Spielman گفت: در ارزیابی ترکیب در ماه فوریه که هر فرمت برای طبخ به احتمال زیاد چیزی خواهد بود که خطاب به صورت جدی تا پس از مارس 23-25 پیش نویس است.

“به نظر من Dalvin به عنوان یکی از کسانی که هسته گروه از بازیکنان است که ما قطعا می خواهید به سعی کنید به نگه داشتن” Spielman گفت: پس از آن.

اما به چه قیمت ؟ وایکینگ ها باید حقوق و دستمزد-کلاه مسائل آن باقی مانده است دیده می شود اگر طبخ خواهد بود مایل به توافق با ایران این offseason است که باعث می شود این تیم راحت است.

اگر کوک نیست ثبت نام و تمدید آن او خواهد بود در خط برای تبدیل شدن به یک عامل رایگان در مارس آینده. وایکینگ ها پس از آن می باید این گزینه به محل یا یک سال حق رای دادن و یا انتقال tag او. حق رای دادن برچسب برای این سال است $12.474 میلیون و گذار تگ $10.189 میلیون.

“او به دنبال یک دسته از پول” حقوق و دستمزد-کلاه تحلیلگر Jason فیتزجرالد, که اجرا می شود سایت OvertheCap.com گفت: از طبخ این offseason. “او برای رفتن به یک تیم دوستانه برخورد. اما شما نگاه کنید در همه پشت در حال اجرا است که باید امضا معاملات بزرگ به تازگی و کاملا صادقانه همه آنها شکست مواجه اگر چه Ezekial الیوت شده است تنها تا حدودی مولد. تاد Gurley یک فاجعه بود. لو’Veon بل, فاجعه, دیوید جانسون, یک فاجعه کامل. Devonta فریمن یک فاجعه است.”

فقط قبل از شروع فصل گذشته الیوت امضا پنج سال به 90 میلیون دلار با فرمت دالاس که اجرا می شود از طریق 2026. او با عجله برای 1,357 متری در 2019. اما او به طور متوسط 84.8 متری در هر بازی را از 98.7 بیش از سه فصل است.

Gurley امضا چهار سال $57.5 میلیون فرمت با لس آنجلس قوچ در جولای 2018 پس از یک فصل است که در آن او با عجله برای 1,305 متری. او تا به حال صدمه مسائل بعد از دو فصل و با عجله فقط برای 857 متری در 2019. او منتشر شده توسط قوچ ماه گذشته با سه سال دیگر قرارداد خود را, و سپس با توافق به یک سال مقابله با آتلانتا.

بعد از بازی برای پیتسبورگ و نشستن 2018 به دلیل اختلاف قرارداد بل امضا چهار سال $52.5 میلیون معامله در سال گذشته با نیویورک جتز. او با عجله فقط برای 789 متری در 2019.

جانسون امضا سه سال از 39 میلیون دلار با فرمت آریزونا قبل از شروع سال 2018 فصل است که اجرا می شود از طریق 2021. پس از جانسون با عجله فقط برای 345 متری او فصل گذشته معامله شد در ماه گذشته به هوستون.

فریمن امضا پنج سال $41.25 میلیون فرمت با آتلانتا در سال 2017. او ماه گذشته با سه سال و 21 میلیون دلار در سمت چپ خود را معامله.

در حال اجرا پشت معمولا پوشیدن پایین با سرعت بیشتری از بازیکنان در موقعیت های دیگر و معمولا بیشتر آسیب مستعد. صدمات در حال حاضر شده است یک عامل مهم برای طبخ که در 25 سالگی در ماه اوت است.

او از دست رفته نهایی 12 بازی به عنوان یک تازه کار در سال 2017 با پاره ACL سپس نشسته و از پنج بازی در سال 2018 با همسترینگ مسائل. قفسه سینه و آسیب های شانه در سال 2019 منجر به او را از دست رفته دو بازی و در حدود نیمی از دو بازی دیگر.

“در حال اجرا به عقب و موقعیت اکثر تیم ها که دست از بزرگ دوم قرارداد را پشیمانی خریدار گفت:” جزایر justine musk سابق Vikings ایمنی است که در حال حاضر یک تحلیلگر برای طرفدار فوتبال تمرکز و SiriusXM Radio NFL. “قرار می دهد که وایکینگ ها در تیررس با Dalvin طبخ. آنها به شدت می خواهید به دوختن او را همانطور که ما حرکت رو به جلو تیم نمی خواهید به صرف یک سهم شیر از حقوق و دستمزد کلاه بر یک در حال اجرا بازگشت. … پشت در حال اجرا نیست به عنوان سالم و مولد به عنوان سال سوار کردن.”

NFL بالا 10 rushers فصل گذشته هیچ کدام بیش از 25 سال سن.

Justine musk گفت: وایکینگ ها باید ثبت نام کوک به یک فرمت این offseason و اگر او قوی 2020 فصل پس از آن باید در نظر قرار دادن حق رای دادن و یا انتقال tag او. حق رای دادن تگ قفل کردن یک بازیکن برای یک سال و در حالی که برچسب انتقال به تیم های دیگر یک راست به ایجاد یک ارائه با وایکینگ ها قادر به مطابقت ارائه دهد.

“این است آنچه که من انجام خواهد داد و من ادامه خواهد داد به پیش نویس که در آن موقعیت” justine musk گفت. “آنها در حال حاضر الکساندر Mattison و مایک بون و پیش نویس یک مرد بیش از حد. The 49ers سال گذشته تا به حال سه نفر از بچه ها (Raheem eagles report مت Breida و Tevin Coleman) عجله برای بیش از 500 متری (هر کدام) و سپس شما لازم نیست که به نگرانی در هفته به هفته درباره اگر یک مرد سالم است.”

مباشر, اگر چه, گفت طبخ بیش از حد مهم برای وایکینگ ها به قفل کردن طولانی مدت است. وی با اشاره به امضای کارفرمایی کرک عموزاده در ماه گذشته به دو سال $66 میلیون فرمت نگه می دارد که او تحت قرارداد از طریق 2022.

“بدون Dalvin کوک (وایکینگها’) جرم است و هیچ چیز” سرکارگر گفت. “آنها به عموزاده همه که پول و او نیست ثابت شده هر چیزی تا آنجا که من نگران هستم تا آنجا که قادر به پیروزی در بازی های بزرگ. … در سیستم خود را راه در حال اجرا است راه اندازی Dalvin طبخ کلید همه چیز است.

“شما پرداخت و کارفرمایی. او در 20 بالا quarterbacks در بازی. این فقط نظر شخصی من. من کرک. او سخت کار می کند و همه چیز را اما او را فقط محدود در آنچه که او می تواند انجام دهد. … آنها امضا عموزاده اما بدون کوک وجود دارد به حمایت از او آن را به کار نمی رود.”

در هنگام طبخ از دست رفته بسیار مهم در اواخر فصل بازی در برابر Green Bay on Dec. 23 به دلیل آسیب دیدگی شانه, عموزاده تکمیل شده فقط 16 31 عبور برای 122 متری در یک 23-10 از دست دادن. پس از قفسه سینه آسیب در اوایل نیمه دوم کنار طبخ در Dec. 2 بازی در سیاتل وایکینگ ها تضعیف و به سرعت از یک 17-17 کراوات به یک 34-17 کسری در یک بازی آنها را از دست داده 37-30.

“همیشه وجود دارد رفتن به همه این بحث” واکر گفت: امضای پشت در حال اجرا برای پول قرارداد. “اما من قصد دارم به این می گویند: او متناسب با مینه سوتا سیستم بسیار خوبی است. من فکر می کنم مردم باید به آن نگاه کنید. شما می توانید در حال اجرا به عقب اما او ممکن است مناسب نیست سیستم. این بدان معنا نیست که او خوب نیست اما (طبخ) متناسب با

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>