وایکینگها’ کرک عموزاده در دو ‘برنده’ حرکت: قرارداد خود را گسترش Stefon Diggs تجارت

کارفرمایی استفاده می شود که عبارت روز شنبه, مارس 14 در صحبت کردن در مورد هر دو اخیر خود تمدید قرارداد و تجارت Stefon Diggs. عموزاده معتقد است وایکینگ ها ساخته شده بهترین نتیجه را از Diggs وضعیت از ستاره گیرنده تا به حال می خواستم به داد و ستد شود.

در مارس 16, وایکینگ ها توافق کردند که به نشانه عموزاده به دو سال $66 میلیون فرمت و او را از طریق 2022 در فصل و توافق کردند برای مقابله Diggs به بوفالو برای پیش نویس میدارد. در یک ویدئو کنفرانس عموزاده صحبت با رسانه ها برای اولین بار پس از آن حرکت می کند ساخته شد.

“این یک بدون ذهن و بسیار خوشحال برای من می خواهم به عقب با وایکینگ ها و سعی کنید برای پیدا کردن یک راه برای آن را به کار, و من فکر می کنم آن را یک برنده-برنده” عموزاده گفت. “من فکر می کنم وایکینگ ها یک کار بزرگ انجام داد پیدا کردن یک راه برای آن را به یک برنده. آن را بزرگ می شود قادر به ایجاد برخی از کلاه فضا برای این سال و قادر به تحکیم است که من و خانواده من را می توان در مینه سوتا برای یک زن و شوهر از فصول و امیدوارم فراتر از آن. من می خواهم به بازی به خوبی به اندازه کافی که در آن من می تواند در اینجا فراتر از آن بیش از حد.”

عموزاده’ پسوند خود را کاهش حقوق و دستمزد-کلاه تعدادی از 31 میلیون دلار به 21 میلیون دلار در سال 2020 اما از آن خواهد شد از 31 میلیون دلار در سال 2021 و عظیم 45 میلیون دلار در سال 2022.

WDAY logo

گوش زندگی می کنند

پخش زنده

عموزاده را وارد کنید 2020 بدون Diggs, یک 1,000-حیاط گیرنده دو فصل گذشته. او رسیدگی به صورتحساب همراه با هفتمین دور انتخاب میدارد در اولین پنجم و ششم دور در سال 2020 و یک چهارم طفیلی در 2021.

“آن را منحصر به فرد پویا” عموزاده گفت. “این آشکار شد که او می خواست به بازی در جای دیگر و من فکر می کنم آن را هوشمند از وایکینگ ها را به او بدهد که فرصت. من فکر می کنم آن را یک رمز و راز و این خوب است و من آرزو می کنم او واقعا خوب است. من فقط تا لذت می برد بازی با او. او یک ویژه, بازیکن, و ما در حال حاضر برای پیدا کردن یک راه برای حرکت رو به جلو و جایگزین کردن آن است.”

“ما همیشه به دنبال برنده-برنده چه بود که با من قرارداد و یا در Stefon وضعیت. به نظر نمی رسد که قادر به کار رفتن رو به جلو آن را به عنوان بود, بنابراین ما سعی در پیدا کردن بهترین برنده-برنده است که ما می تواند.”

عموزاده گفت: Diggs ممکن است به جای چند بازیکن. در میان چیزهای دیگر, او گفت که او خوب با وایکینگ ها با استفاده از چندین تنگ پایان تشکل های بیشتر.

“(Diggs) بود الکتریک” عموزاده گفت. “بچه ها که کسانی که مهارتهای حرکتی نمی روی درختان رشد می کنند. اما شما می توانید پیدا کردن راه های دیگر برای انجام کارهای. من فکر می کنم یکی از نمونه های بزرگ این است که هنگامی که ما از دست رفته (wide receiver) آدم (Thielen) برای شش یا هفت هفته (فصل گذشته با مصدومیت همسترینگ) شما ما را تماشا جرم تکامل است.”

عموزاده پیش بینی گیرنده گسترده Tajae شارپ امضا یک عامل آزاد خواهد شد “در مرحله یک تفاوت بزرگ را.” وایکینگ ها نیز انتظار می رود به انتخاب چندین گیرنده در هفته آینده پیش نویس است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>