وایکینگ ها ” هم نشان دهنده در قرارداد جدید سلامتی و شادی

“بدیهی است که قرار دادن قلم به کاغذ است که در رسمی ترین راه” ژامبون گفت.

ورزش عامل بلیک Baratz ملاقات با ژامبون در خانه اش در Rosemount, Minn. مدارک امضا شد coronavirus با مقدار زیادی از ضد عفونی کننده دست و Lysol ضد عفونی کننده و تشریفاتی دست دادن جایگزین شد آرنج دست انداز که ژامبون ارسال شده در توییتر شنبه.

“فقط در تلاش برای ایجاد نور از برخی از شرایط اما آن را قطعا زمان های مختلف” ژامبون گفت. “ما تا به حال به آن را انجام داده به نحوی و او قادر به آمده بود و ما در زمان امن ترین اقدامات احتیاطی برای دریافت آن انجام می شود.”

وایکینگها مینه سوتا شعار در سال های اخیر شده است یک وعده به پرداخت بازیکنان که تولید و به نظر می رسد در این مورد با هام برخورد.

WDAY logo

گوش زندگی می کنند

پخش زنده

با توجه به overthecap.com ژامبون را در قرارداد جدید به ارزش 12 میلیون دلار با $3.9 میلیون دلار به طور کامل تضمین شده از جمله 3 میلیون دلار جایزه امضای برای دلوت Denfeld محصول.

ژامبون 26 ساخته شده $645,000 فصل گذشته زمانی که او ساخته شده خود را برای اولین بار نرم افزار کاسه.

“این قطعا یک برکت و رحمت برای دریافت این نوع از پول, و آن را قطعا خواهید به تغییر زندگی برای خانواده ما” ژامبون گفت. “ما بسیار خوش شانس.”

ژامبون تا به حال همیشه صحبت در مورد ارائه برای خانواده اش, همسر استفانی و دختران Skylar و استلا. در حال حاضر او بیش از پول به اندازه کافی به ثبات مالی.

“من مطمئن امیدواریم که پس” ژامبون گفت: رسم یک خنده. “شما شنیدن داستان های ترسناک اما آن را قطعا خواهد شد. خانواده من بسیار هیجان زده است اما بیشتر از آن به من در اینجا در حال بازی فوتبال به خانه حق در اینجا در مینه سوتا است.”

بسیاری از داستان های ترسناک ژامبون با اشاره به درگیر ورزشکاران حرفه ای که نیست تقریبا به عنوان به خوبی به عنوان پایه هام به نظر می رسد. اولین چیزی که ذکر شده در ژامبون توییتر صفحه “پیرو عیسی مسیح” به دنبال “شوهر” و “پدر”. ژامبون است که فعال در پسران و دختران باشگاه قطعا به نظر می رسد که پیاده روی پیاده روی نیست و فقط بحث بحث. او گفت که خانواده اش او را نگه می دارد به زمین و سطح به رهبری.

هام گفت: رویکرد خود را به این بازی تغییر نخواهد کرد حالا که او بزرگ قرارداد. او گفت طرز فکر همان است که زمانی که او یک undrafted rookie از Augustana دانشگاه یک NCAA بخش دوم برنامه در Sioux Falls, S. D.

ژامبون را اصل اساسی است که به نگه داشتن کار سخت و چیزهای خوب اتفاق خواهد افتاد.

“واقعا هر سال من فقط بیرون رفتن وجود دارد و سعی کنید به انجام کار به بهترین توانایی های خود و کمک به تیم برنده بازی ها” ژامبون گفت. “من فقط کمک در هر راه من می توانم.

“در پایان روز شما عشق را به بازی فوتبال و در حال رشد در مینه سوتا در حال رشد یک وایکینگ ها فن آن را به من به معنای جهان قادر به ادامه زندگی حرفه ای من در اینجا.”

ژامبون 5-پا-11, 248-کوبنده است که ارزش خود را برای مسدود کردن و تطبیق پذیری علاوه بر اینکه بخشی جدایی ناپذیر از وایکینگ ” ویژه تیم های.

فصل گذشته ژامبون با عجله هفت بار برای 17 متری خوب برای تنها 2.4 متری در هر حمل, اما نگه داشتن در ذهن وایکینگ ها اغلب استفاده از ژامبون در کوتاه yardage موقعیت های که در آن آنها تنها به دنبال یک حیاط برای اولین بار پایین. نیاز به یک نیم حیاط و ژامبون را دریافت کنید شما یک حیاط یا دو.

ژامبون نیز با ارزش به عنوان یک چک کردن گیرنده از backfield ابتلا به 17 می گذرد برای 149 متری و یک زمین نشستن کامل هواپیما.

ژامبون کمک Dalvin طبخ و وایکینگ ها میانگین 133.3 عجله متری در هر بازی ششم-بهترین ها در NFL, یک سال پس از آنها رتبه 30 در 93.3 متری در هر بازی. برای که, ژامبون, ساخته Pro کاسه در اورلاندو فلوریدا., به عنوان یک جایگزین, جایگزین سان فرانسیسکو Kyle Juszczyk پس از 49ers شکست Green Bay Packer برای NFC قهرمانی و Juszczyk نمی تواند شرکت کنند.

“من می دانستم که من تا به حال یک فرصت بسیار خوب و زمانی که من تماس بگیرید روز بعد در روز دوشنبه در مورد رفتن به نرم افزار کاسه … من قصد ندارم بگویم که من شگفت زده شد اما آن را قطعا پاداش و قطعا یک رویای به حقیقت می پیوندند” ژامبون گفت. “این یک مقدار زیادی از سرگرم کننده فقط قادر به آوردن خانواده من. من کل خانواده وجود دارد با من با مامان, مامان و بابا در قوانین. فقط قادر به به اشتراک گذاری لحظه ای که با بچه های من رفتن به دیزنی جهان است که بیشتر سرگرم کننده است.”

آن لحظات به خصوص مهم برای ژامبون و مادرش تینا هام که تحت درمان برای سرطان لوزالمعده است. یکشنبه خواهد بود سالگرد یک سال از تشخیص.

“او به خوبی انجام می دهند” C. J. ژامبون گفت. “او را نگه می دارد و این چند ماه او شده است احساس خوبی است. ما قطعا بیان به او (با شیوع کروناویروس) که بسیار مهم است که او طول می کشد احتیاطی لازم برای حفظ خودش امن و ما باید به اقدامات احتیاطی لازم است در اطراف او مطمئن شوید که ما در حال قرار دادن او در معرض خطر است.”

مامان قطعا باید افتخار.

ژامبون بود پرسید: اگر او می تواند که تا کنون در تصویر 10 یا 15 سال پیش که در موقعیت او در حال حاضر بازی در NFL و درآمد میلیون ها دلار. هام گفت: بخش اول این داستان درست است که او تصویر آن اما بخش دوم هرگز آمد.

“وقتی که من بچه بودم این بود که هرگز در مورد پول است. آن را فقط در مورد عشق بازی و امروز آن را هنوز هم هست” ژامبون گفت. “به عنوان یک بچه مهم نیست که چه ورزشی من, من می خواستم به بازی در بالاترین سطح است. بازی بسکتبال, من می خواستم به بعد مایکل جردن و پس از آن من به فوتبال و من می خواستم به بعد جروم Bettis. آن چیزهایی مانند آن.

“فقط قادر به بازی در NFL در حال حاضر من مجبور به ادامه به خودم یادآوری کنم که این قطعا یک رویا به حقیقت می پیوندند و حتی اگر آن کار من است و من چگونه از من حمایت خانواده من هنوز هم عشق بازی می کنند.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>