دیدگاه: ما از این طریق با هم

اولین و مهمترین, اجازه ندهید در فاصله فیزیکی!

ما در حال حاضر موارد مثبت COVID-19 شناسایی شده در جامعه ما است. این واقعی است. این است که در اینجا. پیام های شما شده اند به شنیدن در مورد فاصله فیزیکی باید کریستال روشن است.

فیزیکی فاصله مهم است به همه افراد و سلامت جامعه به عنوان یک کل. این به این معنی ماندن در منزل و اجتناب از جمعیت – حتی در یا در اطراف خانه خود را فراتر از خانواده خود و شستن دست های خود را اغلب و آیا ما به ذکر? – ماندن در منزل.

مسطح منحنی کار می کند زمانی که ما به آن متعهد و با هم کار کنند. این ویروس می کند سفر خود را. این سفر در زمانی که مردم در سفر.

WDAY logo

گوش زندگی می کنند

پخش زنده

داده ها و مطالعات از جمله آنچه که ما در حال یادگیری از شهرستانها در سراسر جهان و از مطالعات اولیه بیرون آمدن از شهرستانها مانند سیاتل نشان می دهد که فعال و تهاجمی در سیاست ها و اقدامات اجرای فیزیکی فاصله با این نسخهها کار به سرعت گسترش یافته است.

آن را می دهد ما نجیب مراقبت های بهداشتی کارگران و متخصصان بهداشت عمومی در زمان و منابع برای پاسخ به ما آسیب پذیر. این افرادی که ما با کار و با کار کرده و در حال نشان دادن در هر روز به شما در حفظ امن و سالم است. آنها نشان می دهد. شما در خانه بمانند.

ما شنیده ام از حوادث از مردم در جامعه ما نه به دنبال دستورالعمل های فیزیکی فاصله. که غیر قابل قبول است و به سادگی نه نماینده ما هستند. Grand Forks ساکنان قرار ندهید همسایگان خود در خطر است. تاریخ ما از طریق سیل و کولاک و طوفان تابستان ثابت کرده اند ما کاملا مخالف است, واقعا.

همچنین لطفا درک کنید این است که یک مسابقه دو ماراتون و ما خواهد شد در حال اجرا آن را برای ماه می باشد. رئیس جمهور تهمت به تازگی گسترش یافته دستورالعمل به پایان ماه آوریل است. که نزدیک به حداقل در نظر ما. ما در حالت عادی فیزیکی فاصله پس لطفا خود را آماده سازید و خانواده و کار خود را برای چند ماه آینده.

ما دوم پیام در نتیجه مربوط به این فاصله فیزیکی. آن را به مطمئن شوید که خود را به مدیریت سلامت روانی و جسمانی در طول این بحران است.

شما ممکن است که در زبان ما است که ما با استفاده از اصطلاح “فاصله فیزیکی” به جای “اجتماعی فاصله.” در حالی که شما باید تمرین فیزیکی, فاصله, مهم است که به نگه دارید تا خود را در سلامت روانی اجتماعی, ارتباطات سلامت جسمی ،

Reams اعم از مطالعات پزشکی و دهه تجربه نیز نشان می دهد که اجتماعی جدایی می تواند اثرات منفی بر روی روانی خوبی بودن.

ما می دانیم که بازی با نوههایشان, معاشرت با دوستان و خانواده و شرکت در جشن ها مانند جشن فارغ التحصیلی, کنسرت ها و بازی هاکی سوخت شادی ما.

زمان و خانواده مکالمات در اطراف یک برنامه به صورت زیر است: ارتباط اجتماعی سلامت جسمی و روانی و سلامتی. استفاده از این به عنوان یک زمان برای رشد ارتباط با کسانی که با آنها شما در حال منزوی و به عنوان یک فرصت برای کشف آنچه مهم در زندگی خود را.

مطمئن شوید که برای آگاهی از چگونه شما انجام می دهند و نمی شود ترس به دنبال کمک از خانواده و از افراد حرفه ای و یا معتبر منابع آنلاین مانند آن شما می توانید پیدا کردن در گرند فرک مدارس عمومی, بهداشت روان Hub و در سلامت روان اهمیت وب سایت www.gfcares.com.

جامعه ما و منطقه شده اند از طریق بار دشوار هم قبل از. ما در این با هم. ما را از این طریق دریافت کنید با هم. و اگر ما درست قرار داده و سلامت جامعه ما ظهور خواهد کرد از این قوی تر به عنوان افراد قوی تر به عنوان خانواده و قوی تر به عنوان یک جامعه است.

دکتر مایکل براون شهردار ساری. دکتر جاشوا Wynne است رئیس جمهور UND. دکتر جوئل Walz است چنگال بزرگ بهداشت عمومی افسر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>