دیدگاه: چنگال بزرگ’ اقتصاد نیاز به افزایش

ماه از دستمزدهای پایین ساخته شده مسکن غیرقابل تحمل را ترک کرده است و ما از نظر مالی آسیب پذیر و پول صرف شده در غرور و پروژه های غیر ضروری دولت رشد در حال حاضر به نظر می رسد بیمار توصیه می شود. ما 20 درصد نرخ فقر افزایش خواهد یافت بیشتر بدون عمل است. از آن زمان به اولویت بندی دولت شهر ما. کسب و کار و خانواده در حال صدمه زدن به شهر دولت باید سهم که درد سفت و کاهش هزینه. ما نیاز به یک چرخش در حال حاضر بیشتر از همیشه.

پس از 20 سال یک مجموعه جدید از ایده ها و یک نگاه جدید در شیوه دیرینه لازم است برای جلوگیری از رکود و ایجاد بهره وری و نگاه به آینده است. برخی جاذبه و مسئولیت باید احساس رهبری زمانی که هزینه های مالیات دهندگان پول سخت به دست آورده; تغییرات مورد نیاز از زمان به زمان به اطمینان حاصل شود که نتیجه.

هدف این است که پیرایش شهرستان امور مالی و بودجه اصلاح ناکارآمد دولت شهرستان فرآیندهای احیای اقتصاد شهرستان به بهبود ساکنان بودجه و خانه و شغل و کیفیت زندگی است. چنگال بزرگ است صنعت ریشه در کشاورزی, نظامی, آموزش و پرورش, بهداشت و درمان, مهندسی ساخت و در حال حاضر سیستم های هوایی بدون سرنشین. ما نیاز به موقعیت شهرستان ما به توان رقابتی در حمایت از این صنایع و به نوبه خود حمایت از اقتصاد ما.

طراوت و چالاکی باید تمرکز اصلی دولت شهرستان. آن را به جای آن باید به نتیجه در حال اجرا کارآمد دولت است. شکوفایی بخش خصوصی ایجاد خواهد شد حیات اقتصادی چنگال بزرگ به شدت نیاز دارد. دولت شهر وجود دارد برای ایمنی عمومی و زیرساخت ها برای ساختمان های تجاری, مدیریت و اداری نظارت است.

WDAY logo

گوش زندگی می کنند

پخش زنده

هنگام خواندن 2015 شهردار طراوت و چالاکی ابتکار من متوجه شدید تمرکز در مرکز شهر. در یک شهر گسترده را پوشش می دهد که 20 مایل مربع تنها با تمرکز بر 23 به هم پیوسته بلوک کمی احساس می کند. با وجود یک طرح بلند پروازانه و سرمایه گذاری میلیون ها دلار چنگال بزرگ تنها رکود بیشتر در پنج سال گذشته است. پس از حضور در 2020 ایالت شهر آدرس آن را روشن 2015 شهردار طراوت و چالاکی ابتکار می توانست به سادگی به حال “2020” قطع و جا به جا به بالا به هیچ چیز تغییر کرده است. هنگامی که در مواجهه با چالش اقتصادی شرایط کاهش مالیات باید اولین گام ارائه ارزش پول خرج کردن به یک در حال حاضر کمبود جامعه است. پر رونق اقتصاد محلی خواهد شد خار سراسر شهر بود توسعه و توسعه مجدد.

متوسط درآمد خانوار در گرند فرک یک عقب مانده $48,241 در هر سال در مقایسه با مینت در $63,133 و وست فارگو در $79,925. مسکن مقرون به صرفه مشکل در گرند فرک است ناشی از پایین بودن حقوق و دستمزد است که رشد قابل توجهی در یک دهه. اضافه کردن بالا پرداخت tech شغل کمک خواهد کرد که افزایش متوسط درآمد اما کمی برای کسانی که از 30 ، 000 $در سال است. ما باید یک اقتصاد رو به رشد اجازه می دهد تا کسب و کار به منظور بالا بردن $30,000 کار به $50,000 شغل و غیره.

من معتقدم اقتصاد محلی است که نیاز به محرک حفظ بهتر است از استعداد و رشد دستمزد. همه شهرستانها عمده در داکوتای شمالی در حال رشد سریع تر از گرند فرک. آن را ندارد به این باشد که راه. من نمی خواهد کار تعهد خود را به دیگری کمیته و یا شرکت مشاوره به صرف 6-12 ماه آینده با یکی دیگر از طرح هدر رفتن صدها هزار نفر از دلار و زمان است که ما لازم نیست. من یک برنامه دقیق و عملی و قابل اندازه گیری است و می تواند اجرا شود. رفتن به bochenskiformayor.org برای مشاهده این طرح است.

براندون Bochenski است که یک نامزد در حال اجرا برای شهردار ساری.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>