پس از پیروزی بین المللی تمجید به عمل و مهارت در فیلم, بازیگر pamela grow Jammwal ساخته شده هند افتخار یک بار دیگر. او تنها بازیگر هندی به بخشی از این لیست 10 نفر شما نمی خواهید به یک ظرف غذا با’ در جهان توسط TheRichest. بازیگر صعود یک جایی در میان شخصیتهای مانند رئیس جمهور روسیه, ولادیمیر پوتین, Bear Grylls و دیگران از نقاط مختلف جهان است. او خطاب شده است به عنوان یکی از هیجان انگیز ترین شیرین کاری حرفه ای در کشور به خوبی در فرم هنرهای رزمی ‘Kalaripayattu.’ او نیز قدردانی خود را برای نفس گیری بازیگری صحنه در فیلم.

قبل از آن در سال 2018 pamela grow Jammwal برجسته بود در لیست بالا 6 هنرمندان رزمی توسط لوپر و تا به حال موفق به کسب عناوین در جکی چان بین المللی فیلم جوایز. در طول مستند بازیگر شده است درمان با طرفداران جالب ویدئوها از روال تمرین و تشویق آنها به ورزش را به عنوان بخش مهمی از شیوه زندگی خود را.
صحبت کردن در مورد یک قهرمان اکشن در Bollywood, pamela grow زودتر گفت: “از افرادی که به دنبال کار هستند که بخشی از صنعت است. فقط به عنوان یک قهرمان اکشن در کشور با 1.3 میلیارد نفر است ‘فقط’? یا چیزی که به عنوان یک قهرمان اکشن. بنابراین من آن نگاه مانند آن است. آن را ” فقط ” که من یک قهرمان اکشن. این یک دستاورد بزرگ برای کسی که هیچ ایده ای در مورد این صنعت فقط محض استعداد است.”

او افزود: “من هرگز می گویند که این فقط یک فیلم اکشن و یا من فقط یک ستاره اکشن’. اما من احساس می کنم بسیار افتخار می کنم و من می خواهم بگویم اگر یک دامنه برای بهبود من می شود خیلی خوب… پس برای من تا زمانی که من در انجام عمل من در انجام عمل است.”

در کار جبهه pamela grow Jammwal به زودی دیده می شود Khuda حافظ و Yaara. کارگردان Faruk کبیر عاشقانه-اکشن-هیجان انگیز Khuda حافظ شیرازی, co-stars Shivaleeka Oberoi است تمام مجموعه به طور مستقیم به جریان در OTT پلت فرم دیزنی+Hotstar پرش تئاتر اجرا شود.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de