Vidya Balan وعده برای اهدای 1000 PPE کیت به بهداشت و درمان کارکنان در هند

بمبئی: بازیگر Vidya Balan تصمیم گرفته است برای اهدای 1000 تجهیزات حفاظت شخصی (PPE) کیت به خط مقدم بهداشت و درمان کارکنان در سراسر هند است.

در یک پیام ویدیویی ارسال شده در Facebook صفحه این بازیگر اعلام کرد که او نیز همکاری با افراد مشهور فریاد پلت فرم Tring برای جمع آوری پول اضافی برای 1000 PPE کیت.

“در جنگ علیه COVID-19 ما مراقبت های بهداشتی حرفه ای مانند سربازان ما در مرز مبارزه برای سلامتی و آزادی است. درست مثل ما تجهیز سربازان ما برای نبرد ما باید همین کار را با ما کارکنان پزشکی. وجود بحرانی کمبود PPE برای ارشد ما پزشکان ساکنان پرستاران و بخش پسران در کار روزانه خود.

“به عنوان یک نتیجه بسیاری از بیمارستان های ما در حال حاضر کار نمی کند در ظرفیت کامل. عضویت من در این در حال حاضر. من اهدای 1000 PPE ktis به بیمارستان و کادر پزشکی در سراسر کشور است. و من متعهد به جمع آوری پول برای یکی دیگر از 1000,” او گفت:.

با توجه به بیانیه صادر شده توسط این بازیگر تیم او پیوسته دست در دست ترینگ به ارائه اضافی 1000 PPE کیت در ارتباط با Manish موندرا از Drishyam فیلم و عکاس-تولید کننده Atul Kasbekar.

برای کمک های مالی از طریق ترینگ Vidya خواهد شناخت پشتیبانی از هر اهدا کننده با ارسال یک شخصی با تشکر از شما پیام های تصویری و یک شانس برای دو دقیقه تماس تصویری با.

Vidya گفت: هر PPE کیت تومان ارزش 650 (فراگیر از تحویل هزینه ها و مالیات قابل اجرا) و آن را متشکل از یک coverall چند لایه و ضد آب دستکش, دستکش, عینک, چهره, سپر, 3 لا فولاد ماسک و کفش را پوشش می دهد. (سازمان)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>