تصویری دادگاه arraignments به کاهش coronavirus تهدید می آیند به شهرستان ریورساید

Riverside County Superior Court on دوشنبه, مارس 30 استفاده می شود چه یک قاضی به نام “هالیوود مربع” راه حل برای شنیدن متهمان درخواست در طول بیماری همه گیر کوروناویروس جایگزین کردن چهار عکس در یک drop-down دادگاه صفحه نمایش به صورت معمول شانه به شانه صحنه برای arraignments.

کالیفرنیا دادگاه داده شده است زمان بیشتری برای شنیدن مسائل به دلیل سرایت اضطراری است. اما دادگاه ها کار کرده اند را به سرعت تنظیم arraignments که به طور معمول باید یک مهلت دو دادگاه روز پس از بازداشت.

San Bernardino County برتر نیز از شنیدن درخواست از طریق دوربین و Riverside County شروع تست در هفته گذشته. آن را در هیئت مدیره آورده دوشنبه در برتر قاضی دادگاه John D. Molloy این دادگاه در مرکز شهر ریورساید سالن عدالت است.

“باقی می ماند نشسته دادگاه در حال حاضر در جلسه” یک کلانتر معاون گفت: تقریبا خالی Dept. 63 بود که حدود 10 نفر در داخل است که علاوه بر قاضی شامل کارکنان دادگاه و چند ناظران فاصله دور بین هر یک از دیگر.

مردم محروم از جلسات دادگاه به دلیل همه گیر و Molloy گفت هر مورد او شنیده خواهد توجه داشته باشید که او “خیر” را به نگه داشتن مردم در همراهی با بهداشت محلی سفارشات. رسانه های مجاز به پوشش با استفاده از اجازه.

در یک صحنه بیشتر رایج برای جلسات کسب و کار جداگانه تصاویر Molloy معاون مدافع کریستین جونو و معاون دادستان منطقه دیوید Kao و چرخش ظاهر در بازداشت متهمان پیش بینی شده در کشویی صفحه نمایش. خصوصی وکیل و وکلا منصوب از جنگ پانل ظاهر می شود بر روی صفحه نمایش از طریق راه اندازی در دادگاه اتاق.

 • قاضی John D. Molloy تماشای ویدئو بر روی کامپیوتر خود مانیتور در یک ویدیو تفهیم اتهام صبح روز دوشنبه در سالن دادگستری در مرکز شهر ریورساید مارس 30 سال 2020 است. (عکس خواهد Lester دره داخلی بولتن روزانه/SCNG)

 • قاضی John D. Molloy انجام یک ویدئو تفهیم اتهام صبح روز دوشنبه در سالن دادگستری در مرکز شهر ریورساید مارس 30 سال 2020 است. (عکس خواهد Lester دره داخلی بولتن روزانه/SCNG)

 • صدا

  گالری خواهد شد درثانیه

 • قاضی John D. Molloy به نظر می رسد در کامپیوتر خود را در طول یک ویدیو تفهیم اتهام صبح روز دوشنبه در سالن دادگستری در مرکز شهر ریورساید مارس 30 سال 2020 است. (عکس خواهد Lester دره داخلی بولتن روزانه/SCNG)

 • قاضی John D. Molloy صحبت می کند در طول یک ویدیو تفهیم اتهام صبح روز دوشنبه در سالن دادگستری در مرکز شهر ریورساید مارس 30 سال 2020 است. (عکس خواهد Lester دره داخلی بولتن روزانه/SCNG)

 • قاضی John D. Molloy ساعت خود را مانیتور کامپیوتر در یک ویدیو تفهیم اتهام صبح روز دوشنبه در سالن دادگستری در مرکز شهر ریورساید مارس 30 سال 2020 است. (عکس خواهد Lester دره داخلی بولتن روزانه/SCNG)

 • قاضی John D. Molloy ریاست بیش از یک ویدیو تفهیم اتهام صبح روز دوشنبه در سالن دادگستری در مرکز شهر ریورساید مارس 30 سال 2020 است. (عکس خواهد Lester دره داخلی بولتن روزانه/SCNG)

 • قاضی John D. Molloy صحبت می کند در طول یک ویدیو تفهیم اتهام صبح روز دوشنبه در سالن دادگستری در مرکز شهر ریورساید مارس 30 سال 2020 است. (عکس خواهد Lester دره داخلی بولتن روزانه/SCNG)

 • متهمان نمایش داده شده بر روی صفحه نمایش کامپیوتر به عنوان قاضی John D. Molloy منجر تصویری تفهیم اتهام صبح روز دوشنبه در سالن دادگستری در مرکز شهر ریورساید مارس 30 سال 2020 است. (عکس خواهد Lester دره داخلی بولتن روزانه/SCNG)

 • قاضی John D. Molloy منجر تصویری تفهیم اتهام صبح روز دوشنبه در سالن دادگستری در مرکز شهر ریورساید مارس 30 سال 2020 است. (عکس خواهد Lester دره داخلی بولتن روزانه/SCNG)

 • قاضی John D. Molloy صحبت می کند در طول یک ویدیو تفهیم اتهام صبح روز دوشنبه در سالن دادگستری در مرکز شهر ریورساید مارس 30 سال 2020 است. (عکس خواهد Lester دره داخلی بولتن روزانه/SCNG)

 • متهمان نمایش داده شده بر روی مانیتور کامپیوتر به عنوان قاضی John D. Molloy ریاست در یک ویدیو تفهیم اتهام صبح روز دوشنبه در سالن دادگستری در مرکز شهر ریورساید مارس 30 سال 2020 است. دادگاه است که به روی عموم بسته شده با توجه به کروناویروس همه گیر شروع به اجرای تصویری arraignments با تمام شرکت کنندگان در مکان های مختلف دیگر از دادگاه. (عکس خواهد Lester دره داخلی بولتن روزانه/SCNG)

Molloy آماده شد برای شنیدن درخواست از زندانیان ظاهر شدن از زندان در کنار رودخانه ممنوع, Indio و دره و شنیده 28 نفر در طول روز.

قبل از اینکه جلسه شروع Molloy تشبیه روی صفحه نمایش ظاهر به “هالیوود مربع” تلویزیون بازی نشان می دهد اما با هر یک از شرکت کنندگان پخش از یک محل جداگانه. بر خلاف نشان می دهد Molloy هشدار شرکت کنندگان به “تنها به ارائه قطعه کوچک از اطلاعات در یک زمان. تنها یک نفر می تواند صحبت می کنند در یک زمان” او به آنها گفت.

وجود دارد برخی از قطع یو پی اس. به نام زندانیان گاهی اوقات نه به سرعت بر روی صفحه نمایش.”به نظر می رسد که ما در حال رشد درد” مولی تحت نظر. Molloy گفت که او امیدوار ممکن خواهد بود کار می کرد بعد از جلسه روز شنبه.

ویدیو arraignments یک “مجازی دادگاه” Riverside County Superior Court ریاست قاضی جان تاکستان گفت: در حالی که کار اجرایی نشد

او گفت: چالش بعدی برای دادگاه است به شکل از چگونه به برگزاری جلسه مقدماتی بدون نقض coronavirus ایمنی سفارشات. یک قاضی تصمیم می گیرد اگر متهم در پرونده باید به دادگاه در پایان جلسه که در آن شاهد نامیده می شود و شواهد ارائه شده است پیچیده تر از صحنه arraignments.

تاکستان گفت: توسعه اورژانس مهلت یک جلسه مقدماتی پس از تفهیم اتهام از 10 تا 30 دادگاه روز برای جلسات مقدماتی یک حرکت خوش آمدید .

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>