ویکتور ویل کشته شدن موتورسوار در مورنو دره سقوط

MORENO VALLEY — یک ویکتورویل مرد کشته شد زمانی که او سقوط خود سرعت موتور سیکلت به یک BMW در Moreno Valley (60) آزادراه مقامات میگویند.

تصادف گزارش شده در 6:35 بعد از ظهر جمعه در westbound Moreno Valley آزادراه شرق خیابان هند گفت: California Highway Patrol افسر N. Le Beau.

رابرت ویدال سامرا جونیور, 24, رانندگی خود را 2019 سوزوکی GSX-R600 westbound در سرعت تخمین زده می شود بیش از 85 مایل در ساعت بین شماره 1 و شماره 2 خطوط Le Beau گفت. 40-year-old Moreno Valley زن بود رانندگی یک سال 2007 BMW 328i westbound در شماره 2 خط در مقابل موتور سیکلت در حدود 60 مایل در ساعت.

“برای نامعین دلایل موتورسوار ساخته شده نا امن تبدیل جنبش به حق که ناشی از موتور سیکلت به برخورد به سمت چپ اولی” افسر گفت. “موتورسوار شد و سپس خارج شده از موتور سیکلت و پرتاب بر روی جاده.”

BMW راننده و دو خوب سامریان کشیده به سمت راست شانه و تلاش برای کمک به موتورسوار اما سامرا شد و در صحنه مرده, Le Beau گفت.

بررسی شد و ادامه دارد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>