معاون Prez Naidu زمینهای برای بیشتر زنان در مجالس قانونگذاری

دهلی نو: معاون رئیس جمهور M Venkaiah Naidu چهار تن به تن برای بیشتر زنان در مجلس و قانونگذاران ایالتی.
پیش از روز جهانی زن در 8 مارس Naidu تاسف است که برابری جنسیتی زنان و ایمنی باقی مانده گریزان زنان با وجود دستیابی به شاهکار در خور توجه و حمایت برای تغییر در طرز فکر جامعه تکمیل و آموزشی راههای اشتغال برای زنان است.
“زنان باید با ارائه فرصت کافی به عنوان قانون گذاران در دولت و قوه مقننه و مجلس است. آنها همچنین نیاز به گنجانده شود و مشورت در هر مجامع سیاست تدوین و اجرای” Naidu گفت: در Rajya سبها.
Naidu تاکید کرد که بنیانگذاران حال مندرج در قانون اساسی و آرمان های برابری جنسیتی و توانمندسازی زنان به عنوان اساسی برای دستیابی به حقوق برابر و کرامت برای همه است.
به عنوان به زودی به عنوان خانه مونتاژ برای روز Naidu گفت: مشارکت بیشتر زنان در مجالس قانونگذاری خواهد اطمینان از نتایج آن حساس هستند و به نیازهای خود و ارائه فرصت کافی برای آنها را به رونق و کمک به ملت ساختمان.
“امروز با وجود زنان ثبت پیشرفت های قابل توجهی را در تمام جبهه ها برابری جنسیتی زنان و ایمنی هنوز هم دست نیافتنی باقی می ماند. جنایت علیه زنان در حال افزایش نوش دارو برای نهفته است که نه تنها در افزایش کیفیت پلیس و افزایش سرعت سیستم عدالت کیفری بلکه به چالش کشیدن عمیق طرز فکر رایج در جامعه ما,” او گفت:.
تغییر در طرز فکر جامعه نیاز به تکمیل شود بهتر, بهداشت و درمان و آموزشی راههای اشتغال برای زنان ،
Naidu است که رئیس مجلس سنا گفت: زنان در این کشور آمده اند راه طولانی حضور خود را احساس در سطوح ملی و بین المللی.
“از بودن و محبت و مراقبت از مادر به یک خلبان جت جنگنده; از عنوان یک MNC به پوسته پوسته شدن غیر قابل عبور قله کوه, زنان دیده می شود به چالش کشیدن شایع تعصبات و کلیشه و با موفقیت غلبه بر آنها” او گفت:.
خط کشی است که زنان باید سرآمد بود آن سیاست, شعر, ورزشی و یا کسب و کار Naidu گفت: “این وظیفه ما را به نگه دارید تا این حرکت و ادامه ساخت و ساز بر پیشرفت های به دست آمده توسط زنان است.”
قرار دادن بر روی رکورد قدردانی از خدمات ارائه شده توسط زنان از جمله شهروندان و نمایندگان مجلس, Naidu گفت: هند تا به حال غنی و پر جنب و جوش سابقه ارج نهادن به احترام و تجلیل از زنان و تصدیق خود سهم ارزشمند.
او گفت: هند فلسفی گفتمان غنی شده با آثار زنان عقل از سر فرزانگان مانند Lopamudra, Gargi و Maitreyi.
تشریح روز بین المللی زنان را به عنوان یک روز به جشن و اجتماعی و اقتصادی و فرهنگی و سیاسی دستاوردهای زنان و افتخار خود عزم مصمم و تلاش های پی در پی برای رسیدن به برابری و عدالت اقتصادی و توسعه, او گفت: آن روز به منعکس و اندیشیدن بیش از این پیشرفت ها و موانع است که دروغ در مسیر توانمندسازی زنان.
او همچنین به نقل از سازمان ملل متحد تم برای روز زن — “من نسل برابری: تحقق حقوق زنان” و گفته است که تراز وسط قرار دارد با سازمان ملل متحد زنان چند نسل کمپین ‘Generation برابری’ که نشانگر 25 سالگرد اعلامیه پکن و پلت فرم برای عمل به تصویب رسید و در سال 1995 در چهارمین کنفرانس جهانی.
این پیش بینی مساوی پرداخت; مساوی های پرداخت نشده و مراقبت های داخلی کار می کنند; پایان دادن به آزار و اذیت جنسی و تمام اشکال خشونت علیه زنان و دختران سفارشی خدمات بهداشتی و درمانی; مشارکت برابر در عرصه سیاسی و تصمیم گیری در تمام زمینه های زندگی است. (سازمان)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>