بمبئی: Veteran ترانه سرا Yogesh گور که به قلم معروف “Kahin Door Jab Din Dhal Jaaye’ و ‘Zindagi Kaisi Hai Paheli” در “آناند”, در گذشت, در روز جمعه. او 77.

شناخته شده با نام او در فیلم محافل Yogesh برجسته بود حقگو در ’70s Hindi سینما و به برخی از بهترین آهنگ ها در میانه-of-the-road فیلم Hrishikesh Mukherjee و باسو Chatterjee.

Imbuded با حس اشتیاق و دلتنگی خود را از آلبوم جان سالم به در آزمون زمان ماندن در حافظه دوستداران موسیقی است.

برخی همیشه سبز بازدید “Badi Sooni Sooni Hai”, “مین Kaha Phoolon Se’ از Mukherjee “میلی”; “Rajinigandha Phool Tumhare”, “کای بار Yunhi Dekha Hai” از از “Rajinigandha” و “Jaane Na Kyon Hota Hia یه Zindagi Ke Saath” و دمدمی “Jaaneman Jaaneman Tere انجام Nayan” از “Ek Chhoti سی Baat”.

جانباز فا Lata Mangeshkar ابراز غم و اندوه خود را بیش از مرگ گور.

“من فقط به دانستن در مورد مرگ Yogesh جی و من عمیقا غمگین است. او نوشت: بسیاری از قلب گرم شدن آهنگ. من آواز بسیاری از آهنگ های نوشته شده توسط او. او بسیار آرام و مرد تشکیل شده. من پرداخت و من احترام به او” Mangeshkar در توییتر نوشت.

نویسنده-ترانه سرا Arsalan استیفن گفت: “Alvida Yogesh ساب. نویسنده از بسیاری از سنگهای (‘Kahin Door Jab’, ‘Rimjim Gire Saawan’, ‘Zindagi Kaisi Hai Paheli’ et al) او همیشه موفق به پیدا کردن نقطه شیرین بین سادگی و عمق.”

گور متولد شد و در لکنو و بعد از آن او به بمبئی در جستجوی کار در سن 16 سالگی از طریق کمک از بستگان.

برک آوت خود را فیلم بود Hrishikesh Mukherjee “آناند”.

آلبوم خود را نیز شامل آهنگ هایی مانند “Rimjhim Gire Saawan” از “منزل”, ‘Badi Suni Suni Hai” از “میلی”, ‘Na خاک رس Tum Na مین Kuch Kaha” از “باتوم باتوم Mein” در میان بسیاری دیگر. (سازمان)

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im