ونیز آب گرفتگی غیر عادی بالا جزر و مد, 3rd بالاترین ماه ژوئن

رم ژوئن 5:یک چهارم از ونیز شده است مستغرق با نزدیک به رکورد جزر و مد بالا برای ماه ژوئن یک زمان از سال که مانند سیل نادر است.
سطح آب در ایتالیا تالاب شهرستان رسیده 116 سانتی متر (3 فوت, 9.7 اینچ) در اواخر روز پنجشنبه سوم-بالاترین علامت برای ماه ژوئن. این سطح نشان می دهد که حدود یک چهارم از ونیز شده است, آب گرفتگی.
ونیز دریا نظارت آژانس سرزنش غیر منتظره ای بالا در اواخر بهار جزر و مد در یک طوفان در اقیانوس اطلس آورده است که بادهای سنگین و بارش باران برای شمال ایتالیا. دیگر خیلی بالا جزر و مد رود که شب جمعه.
بالاترین ژوئن بالا جزر و مد ثبت شد در سال 2002 هنگامی که آب را علامت آمار 121 سانتی متر و به دنبال آن 117 سانتی متر در ماه ژوئن سال 2016.
ونیز مقامات در روز جمعه قرار داده نمی کردن پل های عابر پیاده که معمولا تنها در اوج “acqua آلتا” فصل از ماه سپتامبر به آوریل است.
ونیز و بقیه از ایتالیا هنوز هم بسته به کشتی های کروز اما ایتالیا آرام محدودیت های مسافرتی برای ایتالیایی ها و بسیاری از اروپایی ها در روز چهارشنبه. (سازمان)

مقاله قبلیهند در حال حاضر ششم بدترین ضربه ملت با COVID-19 پیشی ایتالیا با یک عفونت شمارش 2,36,657

پیشرو روزانه از Jammu and Kashmir , هند

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>