ثبت نام خودرو و دیگر خدمات راهنمایی و رانندگی — خیلی می تواند به صورت آنلاین انجام می شود

س: جف مک کورمیک ردلندز پرسید که چرا این گروه از وسایل نقلیه موتور متقبل هزینه پردازش و پستی ثبت نام دسته به رانندگان در دولت است. “هنگامی که یک افسر صلح متوقف می شود یک وسیله نقلیه آن را اجرا کنید از طریق راهنمایی و رانندگی پایگاه داده به منظور بررسی مالکیت و وضعیت ثبت نام. فیزیکی دسته به نظر می رسد کار برکنار شده,” او گفت:.

یک: رانندگان در کالیفرنیا نیاز به یک مدرک معتبر ثبت نام خودرو است که هر سال تمدید, به عنوان ما می دانیم. راهنمایی و رانندگی فرآیندهای رانندگان درخواست برای تجدید می کند و هر دو یک ثبت نام جدید کارت و پلاک دسته به رانندگان است. پس از آن این قانون به وسیله نقلیه خود را به درستی ثبت شده رنگی برچسب بر روی پلاک شما کمک می کند تا مأموران اجرای قانون در خیابان شناسایی وسایل نقلیه هستند که در انطباق یا که ثبت نام تمام شده است با توجه به راهنمایی و رانندگی.

بدون این برچسب ها مأموران اجرای قانون نمی دانم که برای جلوگیری از به شروع و یا کسی که برای بررسی در کامپیوتر خود پایگاه داده برای ثبت موارد نقض. آنها فقط نمی تواند اجرای هر وسیله نقلیه را از طریق پایگاه داده به طوری رنگی برچسب ها کمک کند. راهنمایی و رانندگی ارائه می دهد گزینه های مختلف برای رانندگان به تمدید وسیله نقلیه خود را ثبت نام آنلاین از طریق پست و یا با استفاده از یک سلف سرویس کیوسک که اجازه می دهد تا شما را ثبت نام کارت/دشنه در نقطه. همچنین باشگاه خودرو دفاتر و شرکای کسب و کار کمک به ثبت نام خودرو بیش از حد.

صحبت از راهنمایی و رانندگی در جاده ها تا به حال چندین استعلام از خوانندگان به تازگی در مورد چه باید بکنید در مورد انقضای مجوز ثبت نام و سایر چیزهایی که از راهنمایی و رانندگی نگرانی در نور از بسته شدن موقت از دفاتر. فراموش نکنید که در طول COVID-19 گیر بسیاری از راهنمایی و رانندگی کسب و کار آنلاین می تواند انجام شود در مجازی راهنمایی و رانندگی در https://virtual.dmv.ca.gov. این ممکن است ایده آل برای همه, اما این چیزی است که در دسترس در حال حاضر و حداقل شما لازم نیست که صبر کنید در صف های طولانی. بنابراین سعی کنید به دنبال در سمت روشن.

بررسی آنلاین در https://www.dmv.ca.gov/portal/dmv/detail/portal/foa/servicesadvisor برای دیگر راهنمایی و رانندگی سوالات. راهنمایی و رانندگی متوجه می شود آن را کسب و کار به عنوان معمول است و در تلاش است به جای مردم به عنوان بهترین آنها می توانند. ما به شما اجازه می دانم زمانی که دفاتر دوباره باز کنید.

همچنین به یاد داشته باشید راهنمایی و رانندگی است و در حال حاضر نیز waiving هزینه های دیرکرد و جریمه برای خودرو ثبت نام تمدید به دلیل بین مارس 16 و 31 ماه مه سال 2020 و پرداخت ظرف 60 روز از اصلی تاریخ انقضا. آنها چشم پوشی نیاز است که شما باید به زمان پلاک, برچسب, اگر ثبت نام خود را منقضی می شود مارس 4-30 ژوئن این سال است. راهنمایی و رانندگی است که بیشتر گسترش ID کارت های که منقضی شده و یا پس از 4 مارس این سال به طوری که آنها معتبر هستند از طریق ژوئن 22, و به طور موقت تعلیق از طریق اواخر ماه ژوئن نیاز است که شما نیاز به ارسال یک انتقال مالکیت وسیله نقلیه ظرف مدت 10 روز برای نقل و انتقال خودرو رخ داده و یا پس از 4 مارس به علاوه بسیاری از دیگر الزامات است.

در حالی که ما در موضوع از آن نیست که کسب و کار به طور معمول در طول همه گیر می آید به حمل و نقل در مورد شما را متوجه نمی بسیاری از مردم در حال دوچرخه سواری امروزه به تغییر مناظر و گرفتن برخی از ورزش در حالی که ورزشگاه دادگاه های ورزشی پارک ها و امکانات دیگر باقی می ماند بسته شده است.

ممکن است ملی ایمنی دوچرخه ماه. گشت بزرگراه کالیفرنیا و دفتر ایمنی ترافیک صادر انتشار اخبار در اوایل این ماه به یاد دوچرخه سواران و رانندگان وسایل نقلیه به یاد داشته باشید که همه دوچرخه قوانین ایمنی هنوز هم اعمال می شود از جمله قانون است که همه دوچرخه سواران تحت سن 18 سالگی باید از کلاه ایمنی و به درخواست رانندگان برای پرداخت هزینه اضافی با توجه به افزایش تعداد دوچرخه سواران در خارج و در مورد.

“به حداکثر رساندن ایمنی ما را تشویق شما را به هر دو آگاه باشید از محیط اطراف خود و تمرین فیزیکی فاصله به خاطر خانواده شما و دیگران” گفت: دفتر ایمنی ترافیک مدیر باربارا رونی در انتشار. CHP نیز اشاره کرد که در طرف اشتباه از خیابان و سمت راست از راه نقض اختصاص ترین دوچرخه-درگیر تصادفات بنابراین سواران همچنین باید توجه داشته باشید.

آیا شما رفت و آمد به کار در اینلند امپایر? صرف مقدار زیادی از زمان در وسیله نقلیه خود را? سوالی در مورد رانندگی بزرگراه جاده ها تلفات و یا پارکینگ ؟ اگر پس از ارسال تماس بگیرید و یا در جاده ها و سعی می کنیم برای پاسخ به سوالات خود را. لطفا سوال خود را و یا شماره و نام شهرستان محل سكونت و شماره تلفن و آدرس ایمیل.

لطفا به یاد داشته باشید به ما بگویید که در آن شما زندگی می کنند! در جاده ها قدردانی سوالات خود را و می خواهم به دانستن در شهر خود اقامت. نوشتن [email protected] تماس بگیرید و یا 951-368-9670.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>