پوشش گیاهی گسترش آتش به چین ساختمان اداری در نزدیکی, تخلیه ساکنان

مقامات تخلیه برخی از ساکنان در چین پس از یک درخت آتش گرفت و شعله های آتش به اتاق زیر شیروانی از یک مجاور ساختمان اداری دوشنبه, ژوئن 8.

خدمه اعزام شدند و در حدود 3:14 بعد از ظهر به مبارزه با شعله های آن آغاز شده بود در مقابل قیصر Permanente چین دفاتر پزشکی در 11911 Central Ave. در 3:14 P. M. چینو ولی آتش منطقه سخنگوی Massiel د Guevara گفت. اون سوی خاکستر سوخته زیرفشار از آتش و مشتعل درخت دیگری در سراسر خیابان واقع در مقابل Pacifica زندگی ارشد, Hillsborough, زندگی کمک پیچیده برای سالمندان است.

هر دو پوشش گیاهی آتش سوزی شده بود خاموش و آتش نشانان مشغول به کار بودند به douse ساختمان اداری آتش که از 4:30 p. m. د Guevara گفت. تیم از چین دره چین لس آنجلس و مونتکلیر بخش آتش در پاسخ به فروغ.

پلیس از مردم می خواست که به دور ماندن از مرکز بین فرانسیس و فیلادلفیا راه به عنوان آتش نشان مشغول به کار در این منطقه است. در نزدیکی ساکنان تخلیه شدند همراه با نه نفر یا 10 نفر از کارکنان این ساختمان اداری که خود تخلیه د Guevara گفت.

اطلاعات بیشتر در مورد آنچه که ممکن است منجر به آتش سوزی شد و بلافاصله منتشر شد. محققان در صحنه بعد از ظهر دوشنبه و به دنبال این موضوع د Guevara گفت.

ساختمان اداری که سوخته سهام بسیاری با Albertsons مراسم کمک, کفش, شهرستان, Sherwin-Williams رنگ و چندین کسب و کار دیگر.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>