Veeder: تنها crocuses دانم

خورشید تا به حال شده است به اندازه کافی گرم برای خشک hilltops و جاده شن و بنابراین من فکر می کنم تعداد کمی از آنها ممکن است دادگاهها احضار شده اند. با سر پایین جستجو من صعود به تمام مکان های آشنا در مزرعه که در آن من می دانم که آنها زندگی می کنند فقط در زیر خاک در انتظار زمان مناسب صبح به خطر و رسیدن به بالا.

من نمی بینم یک اشاره از که بنفش وعده بهار.

روز بعد بیدار شدم به یک پتو از برف تازه پوشش در هر اینچ از این محل است. آن را در تاریخ 1 آوریل. من فریب خورده.

و پس از برف سقوط در تکه های بزرگ در خارج از پنجره ما همه صبح به بچه های من بودند آهسته از خواب بیدار یک روز دیگر از بازی mommies و یا هیولا یا dress-up. من حوصلگی در اطراف این خانه چیدن اسباب بازی, بوسیدن owies گرفتن تماس های تلفنی, ساخت, مواد غذایی, تمیز کردن مواد غذایی و پاسخ دادن به سوالات بی شماری برای مامان برای پیدا کردن آن برای کاربرانی که از مامان به اینجا می آیند برای نگه داشتن من…

WDAY logo

گوش زندگی می کنند

پخش زنده

چند هفته پیش این وظایف و درخواست های بی شماری از فرزندان من شده اند در رقابت با حس ضرورت به گرفتن کار انجام می شود برای دیدار با مهلت برای آماده شدن برای یک رویداد برای بیدار کردن بچه ها صبح زود به در ماشین و ترک مزرعه با طلوع آفتاب. این روزها تنها جایی که ما نیاز به خانه است.

و ما نمی آنهایی که خوش شانس.

“به نظر می رسد مانند ما فقط زندگی می کنند مانند ما استفاده می شود به زندگی می کنند در اینجا” پدر من مشاهده و یادآوری خاطرات دوران کودکی خود را در این محل قبل از این جاده به شهر هموار شد قبل از خصوصی خطوط تلفن قبل از اینکه او به اندازه کافی به دانستن آنچه که او ممکن است از دست رفته در آن بزرگ جهانی وجود داشته است که فراتر از این تپه.

چند ماه پیش من 4 ساله شروع به از من بپرسید هر شب “که در آن ما می رویم فردا؟” این یک سوال بود که معتقدند من بود و به نوعی من فکر نمی کنم او را متوجه عجله صبحانه اواخر suppers تعطیلات آخر هفته را صرف بدون من در حالی که من در جاده ها آواز که برای شام.

همه شما می دانید ما تنها در آغاز این درخواست به عقب نشینی و فاصله خودمان را از زندگی ما عادت کرده اند به. و که به نظر می رسد مانند چیزهای مختلفی را برای خانواده های مختلف, بسته به وضعیت و داستان.

اما برای ما حتی با وزن از نگرانی های سنگین روی سینه من برای همه از شرایط خارج از کنترل ما من پیدا کردن صلح و قدرت در تکیه به چه مانند چیدن اسباب بازی, بوسیدن owies گرفتن تماس های تلفنی, ساخت, مواد غذایی, تمیز کردن مواد غذایی و پاسخ دادن به سوالات بی شماری برای مامان برای پیدا کردن آن برای کاربرانی که از مامان به اینجا می آیند برای نگه داشتن من…

و من پیاده روی به تپه, یک یادآوری روزانه است که به همه چیز است یک فصل وجود دارد و هیچ مقدار از نگرانی و خواسته است که crocuses رشد.

چرا که تنها crocuses می دانم.

بایگانی: جزئیات بیشتر از جسی Veeder آمدن به خانه ستون

جسی Veeder یک موسیقیدان و نویسنده زندگی با شوهرش و دختر در یک مزرعه در نزدیکی شهر واتفورد N. D. او در وبلاگ ها https://veederranch.com. خوانندگان می تواند به او در [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>