واسیلی Podkolzin: ‘آن را در قدرت ما برای کمک به مردم’

کناکز پیش نویس انتخاب و SKA سن پترزبورگ هم تیمی های روسیه در حال کمک به سالمندان با مواد غذایی خود هستند.

واسیلی Podkolzin را Instagram حساب بسیار سالم و بی خطر.

او نمی پست, عکس, اغلب, اما زمانی که او می کند, آنها در حال اجرا از آسیاب تصاویری از او در حال بازی هاکی. او گاهی اوقات نوشته های Insta داستان اما باز هم کسانی هستند که در یک ورید مشابه. از زمان به زمان وجود دارد تصاویری از عزیزان.

شاید نباید تعجب برای پیدا کردن که این ویدئو ارسال شده در چهارشنبه ویژگی های او صحبت کردن در مورد که به نوعی به یکدیگر به خصوص در افرادی که مسن تر هستند.

این آسان نیست برای هر کسی که در حال حاضر. من گرفتن مواد غذایی برای Ludmila Nikolaevna امروز به طوری که او نمی خواهد که برای رفتن به مغازه ها و می توانید در خانه بمانند. آن را در قدرت ما برای کمک به مردم. بنابراین اگر شما توانایی انجام کمی خود را,” او می گوید. (من پرسید: دوست قدیمی من جاش Stenberg مدرس ارشد در مطالعات انجام شده در دانشگاه سیدنی حرفه ای, مترجم و سخنران بیش از ده ها زبان از جمله روسی ترجمه.)

در حال حاضر که Ludmila Nikolaevna? بر اساس تحقیقات بیشتر توسط Stenberg, به نظر می رسد او یک بازنشسته زندگی می کند که در سنت پترزبورگ.

Podkolzin که کناکز پیش نویس تابستان گذشته اما کسی که بازی این فصل در KHL برای SKA سنت پترزبورگ نیز تشویق طرفداران به تماس با داوطلب هماهنگی مراکز در شهرستان خود را.

ابتکار عمل را به کمک یکی انجام شده توسط SKA بازیکنان به عنوان یک کل و بخشی از یک تلاش گسترده در روسیه است که با استفاده از هشتگ #wetogether.

[email protected]

twitter.com/risingaction

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>