ونکوور غول نگاه به برنده سوم در یک ردیف در مقابل سلطنتی در ویکتوریا امروز

ونکوور پیروزی خواهد خود را تقویت رهبری در جایگاه دوم در B. C. بخش و مزیت خانه یخ در دور اول پلی آف می آید که با آن

ونکوور غول می توانند رفت و برگشت سه بازی آخر هفته سری از ویکتوریا Royals با پیروزی در جزیره ونکوور امروز و گسترش بیشتر شود خود را بیش از سلطنتی به جایگاه دوم در B. C. بخش WHL.

ونکوور و ویکتوریا مربع در 3:05 بعد از ظهر (ادویه 1200) در Royals’ صرفه جویی-در-مواد غذایی یادبود مرکز آینده غول’ 3-0 برنده بیش سلطنتی در روز جمعه در لنگلی مرکز حوادث و ونکوور 6-2 برنده شدن در صرفه جویی-در-مواد غذایی مرکز در روز شنبه.

ونکوور (32-21-3-2) دو امتیاز در ویکتوریا (30-23-5-2) با دو بازی در دست است. ونکوور دارای 10 بازی باقی مانده در لیگ برتر بازی کند.

آنها 13-1-0-0 در 14 بازی گذشته خود را.

سه تیم برتر در B. C. U. s. بخش پیشبرد به پلی آف کنفرانس غرب به همراه دو تیم با بهترین رکورد بدون در نظر گرفتن بخش. مقام دوم در B. C. تا خانه یخ مزیت در برابر مقام سوم تیم در دور اول و به نظر می رسد مانند آن خواهد شد یک مسابقه بین ونکوور و ویکتوریا این زمان در اطراف.

ونکوور است نه امتیاز پشت اولین محل کملوپس تریل (37-17-3-1). ویکتوریا هفت امتیاز در جایگاه چهارم Kelowna راکت (27-27-3-3).

ونکوور است 18-10-2-0 در خانه یخ در این فصل است. ویکتوریا 18-10-1-1.

ونکوور است 6-3-0-0 برابر ویکتوریا تا کنون در این فصل پیروزی در پنج بازی گذشته.

روز شنبه, ونکوور کردم سه گل و چهار پاس گل از آن خط سوم از هولدن Katzalay کول شپرد و میشل Kvasnica. Katzalay گل ششم خود را شپرد صعود خود را 11th, Kvasnica شمارش خود را هشتم.

دیگر ونکوور اهداف آمد از اریک Florchuk با 21st, پای, نیلسن با 29 و تایلر Preziuso با 24.

بون بیرام تا به حال سه کمک می کند.

ویکتوریا با توجه به صدمات و تعلیق به کارسون میلر برای ضربه به سر از ونکوور defenceman الکس Kannok Leipert روز جمعه با 16 اسکیت باز دو خجالتی منظم مکمل. میلر نیز از امروز برای Kannok Leipert رسید.

Kannok Leipert ونکوور را کاپیتان تیم نیاز به کمک کردن یخ در روز جمعه بود اما با بازگشت به بازی در این بازی و در روز شنبه.

ترنت معدنچی ساخته شده 29 صرفه جویی در ونکوور net. آدم Evanoff رو قلاب از ویکتوریا قفس پس از از دست دادن چهار گل در 11 عکس. کانر مارتین ساخته شده و 12 را برای صرفه جویی ویکتوریا در امداد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>