دره به قله: College football تضمین ها می تواند نگرانی برای UND, FCS

جان Rothstein از CBS Sports توییتی شنبه در مورد یک نگرانی رو به رشد در فوتبال کالج ها مدارس در FCS مانند UND.

“منابع: قدرت چند کنفرانس برنامه های در حال قرار دادن مقررات در تضمین ها برای فصل آینده است که اگر طرفداران در حضور اواسط عمده مدرسه را تنها با دریافت هزینه های سفر و نه طبیعی تضمین” او هنوز توییتی.

پول تولید شده از یک تضمین بازی — مانند UND مقابل ایالت کانزاس در سال 2020 فصل — بسیاری از بلند کردن اجسام سنگین برای ورزشی در بخش بودجه در FCS.

UND مقابل ایالتی کانزاس تضمین برچسب قیمت گزارش نشده اما UND جمع آوری $500,000 هنگامی که آن را در سفر به سیاتل به بازی دانشگاه واشنگتن در سال 2018 است.

WDAY logo

گوش زندگی می کنند

پخش زنده

ایالتی داکوتای شمالی است که انتظار می رود به پرداخت $650,000 به بازی در اورگن در ماه سپتامبر.

داکوتای جنوبی برنامه ریزی شده است به بازی ایالت آیووا و داکوتای جنوبی وزارت امور خارجه در حال پخش است نبراسکا.

عدم طرفداران می شکند تا ماهیت تضمین بازی ارتباط است. اگر قدرت 5 برنامه نمی تواند خود را پر کنید عظیم استادیوم آنها لازم نیست که پول برای سرپا نگه داشتن بودجه خود کوچکتر هستند.

NCAA حرکت در نام تصور کنید و شباهت جبران

NCAA بالا بدن حاکم گفت: این پشتیبانی از یک پیشنهاد به اجازه کالج ورزشکاران به نشانه تایید قرارداد و دریافت پرداخت برای کار های دیگر.

با توجه به ESPN “یک گروه کاری مونتاژ برای ارزیابی پتانسیل راه برای نوسازی NCAA قوانین در مورد ورزشکاران پول از نام خود را با تصاویر و اشکال جسمانی خودت منع کن ارائه توصیه های خود به شورای حکام طی آن سالانه مارس جلسه بعد از ظهر سه شنبه. این توصیه ها شامل تغییرات قابل توجهی به محدودیت های فعلی در حالی که همچنین ترک اتاق را برای گپ و مدارس برای تنظیم انواع معاملات ورزشکاران ممکن است مجاز به ثبت نام در آینده و ارزش پولی فرد قرارداد.”

گام بعدی برای این قانون است که در ماه اکتبر با امکان قوانین رفتن به اثر برای 2021-22 فصل است.

متاسفانه, آن را صدا نمی مانند این به این معنی بازگشت NCAA بازی های ویدئویی است. اما آن را مانند ما نه بیش از حد دور از پیدا کردن اینکه آیا یک UND کارفرمایی یا گارد نقطه می تواند کمک به فروش یک ماشین.

بابا مذاکرات UND فوتبال در طول خاموش کردن

UND مربی تیم فوتبال بابا Schweigert بود در میسوری دره فوتبال کنفرانس پادکست چهارشنبه و ارائه برخی از اطلاعات در مورد چگونه این برنامه عملیاتی در حالی که فعالیت های در حال خاموش شدن است.

Schweigert گفت: بازیکنان شرکت کننده در زوم تصویری جلسات با موقعیت مربیان هر روز دیگر. او گفت: UND, تنگ پایان شکارچی Pinke که قطع ستون فقرات خود را در یک حادثه اسکی در ماه دسامبر بوده است که در موقعیت جلسات.

در یکی دیگر از UND فوتبال مصاحبه منتشر شده روز شنبه, مربی قدرت مقابله Baukol گفت UND فوتبال 360 کلی هاو که او را فردی تمرینات بسته بدنسازی در دسترس است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>