وزارت کشاورزی ایالات متحده راه اندازی دشت حفره حفاظت از برنامه آزمایشی

واشنگتن — وزارت کشاورزی ایالات متحده مزرعه خدمات آژانس اعلام کرده است یک برنامه آزمایشی جدید را قادر می سازد که کشاورزان در دشت حفره های منطقه برای دریافت پرداخت برای کاشت پوشش محصولات زراعی در زمین های خود را برای سه تا پنج سال.

جدید ذخیره حفاظت برنامه سلامت خاک و حفاظت از درآمد برنامه آزمایشی در دسترس است به تولید کنندگان در آیووا, مینه سوتا, مونتانا و داکوتای شمالی و داکوتای جنوبی. ثبت نام برای این خلبان شروع مارس 30 به پایان می رسد و اوت. 21.

“ما هیجان زده به ارائه یک کوتاه مدت حفاظت رزرو برنامه گزینه متناسب با منحصر به فرد سلامت خاک نیازهای تولید کنندگان در دشت حفره منطقه” گفت: FSA مدیر ریچارد Fordyce. “تعداد هکتار است که می تواند ثبت نام در این برنامه محدود هستند و مشارکت خواهد بود در اول آمده, بر اساس اولین خدمت کرده. علاقه مند مالکان باید قانون در حال حاضر با تماس با خود را FSA شهرستان برای ملاقات به درخواست است.”

تولید کنندگان باید این گزینه از سه-چهار – یا پنج سال CRP قرارداد برای ایجاد پوشش محصولات زراعی در کمتر مولد ک در ازای پرداخت. این خلبان را قادر می سازد به تولید کنندگان گیاه پوشش محصولات زراعی است که در میان دیگر مزایای بهبود سلامت خاک و آب با کیفیت در حالی که داشتن گزینه ای برای برداشت یونجه و چراندن در طی زمان های خاص از سال است. تا 50000 هکتار را می توان ثبت نام کرد.

محصولات پوشش می تواند به بهبود بهره وری از خاک و سلامت خاک در مزرعه برای نسل و ایجاد یک مزرعه سودآور است.

WDAY logo

گوش زندگی می کنند

پخش زنده

برای اطلاعات بیشتر, ببینید این واقعیت ورق و یا بازدید www.fsa.usda.gov/crp و تماس با دفتر محلی خود را. برای پیدا کردن محلی خود را USDA مرکز خدمات دفتر بازدید https://www.farmers.gov/service-locator.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>