وزارت کشاورزی ایالات متحده اعلام کرد 19 میلیارد دلار COVID-19 امداد برنامه

پردو در اواخر جمعه شب در تماس با خبرنگاران گفت: “دوست دارم که قادر به شروع به گرفتن چک به تولیدکنندگان تا پایان مارس هر چند او اذعان کرد دولت روند را تعیین جدول زمانی.

“ما متعهد به حرکت در این عنوان به زودی به عنوان ممکن است,” او گفت:.

وزارت کشاورزی ایالات متحده شامل 16 میلیارد دلار در پرداخت های مستقیم به کشاورزان و دامداران. پول برای پرداخت از $9.5 میلیارد موجود در Coronavirus کمک های اولیه امداد و امنیت اقتصادی و یا مراقبت در عمل و 6.5 میلیارد دلار از اعتبار کالا شرکت. با توجه به انتشار از سوی دیگر ، جان Hoeven R-N. D., دام, صنعت, ضربه سخت با تغییرات بازار و بسته بندی گوشت اختلال با توجه به برنامه ریزی خاموش شدن ناگهانی خواهد شد $9.6 میلیارد دلار است. که گاو صنعت را ببینید, بزرگترین, تکه, در $5.1 میلیارد به دنبال $2.9 میلیارد لبنی و 1.6 میلیارد دلار برای خوک. ردیف محصول تولید کنندگان دریافت خواهد کرد $3.9 میلیارد و تخصص تولید محصول را دریافت کنید $2.1 میلیارد دلار است. یکی دیگر از 500 میلیون دلار خواهد بود برای “سایر محصولات کشاورزی” که Perdue گفت: ممکن است شامل باغبانی گوسفند یا بز صنایع یا بخش های دیگر.

“وجود خواهد داشت دیگر زاید مردم به آینده همراه است که ما شناسایی به عنوان ما رفتن به جلو” او گفت:.

WDAY logo

گوش زندگی می کنند

پخش زنده

یکی دیگر از 3 میلیارد دلار خواهد شد مورد استفاده قرار گیرد به خرید تولید لبنیات و گوشت و توزیع محصولات خود را به مردم نیازمند. پردو توضیح داد که وزارت کشاورزی ایالات متحده را با خدمات مواد غذایی, توزیع کنندگان, که شاهد یک رکود با توجه به بسته شدن فرد در خوردن موسسات به ارائه قبل از تایید جعبه از مواد غذایی به مواد غذایی بانک ها, جامعه و مبتنی بر ایمان و سازمان های غیر انتفاعی در خدمت مردم نیاز دارند.

پردو گفت: حدود نیمی از افراد کالری در زمان عادی مصرف می شود در خارج از خانه. با مردم بودن خواست و یا مجبور به ماندن در خانه به دلیل همه گیر زنجیره غذایی مواجه شده است و عمده اختلال. او با استفاده از مورد اخیر از دامداران مجبور به تخلیه شیر است که معمولا می تواند محدود برای خدمات مواد غذایی به عنوان مثال. در زیر 3 میلیارد دلار خرید برنامه از محصولات که معمولا به مواد غذایی و خدمات هدایت خواهد شد در نتیجه کمک به کشاورزان پردازنده های مواد غذایی و مواد غذایی ارائه دهندگان خدمات.

روز جمعه اعلام شد ملاقات با ستایش از گروه های کشاورزی و مزرعه نمایندگان وزارت امور خارجه.

“ما کشاورزان و دامداران همچنان به ارائه ملت ما با مواد غذایی, سوخت و فیبر در طول این همه گیر و ما نیاز به اطمینان حاصل شود آنها حمایت لازم را برای ادامه کار ضروری خود را گفت:” Hoeven که صندلی مجلس سنا Ag تخصیص بودجه.

“حفظ کشاورزی بسیار مهم برای اقتصاد ما و روستایی راه زندگی است. همچنین ضروری است برای حفظ تامین مواد غذایی ما است که یک مسئله امنیت ملی” گفت: Rep. جیم Hagedorn, R -, Minn. که خدمت در خانه کارگروه کشاورزی.

“این بیماری همه گیر کوروناویروس مجبور به بسته شدن رستوران ها و مدارس و کالج های غذاخوری باعث کالا قیمت به سقوط کردن یک صخره و اختلالات جدی به مواد غذایی زنجیره تامین. این 16 میلیارد دلار در کمک های اولیه کمک خواهد کرد که نگه داشتن مواد غذایی در آمریکا در جداول ارائه شده توسط تاسیسات به مزرعه خانواده بودند که در حال حاضر آمار تجارت جنگ و شدید آب و هوا گفت:” پر از وزوز دووال رئیس جمهور آمریکا Farm Bureau Federation. “این طرح برای خرید 3 میلیارد دلار در گوشت و محصولات لبنی و میوه ها و سبزیجات کمک خواهد کرد برای ایجاد ثبات در بازار و حفظ مزارع شناور به طوری که آنها می توانید در مورد کسب و کار تغذیه امریکا است.”

“بدون کمک های فوری و بسیاری از مزارع خانوادگی می تواند از کسب و کار که نابودی جوامع روستایی و ما را تهدید می کند عرضه مواد غذایی گفت:” راب Larew رئيس جمهور از ملی کشاورزان اتحادیه. “ما درک دولت تعهد برای کمک به کشاورزان آب و هوا این طوفان است. برای اطمینان از استفاده موثر از این بودجه پرداخت باید متناسب با نیاز نشان و باید اجرا شود در رابطه با سیاست است که آدرس اساسی بازار چالش است. عدم انجام این کار خواهد شد در نتیجه تثبیت بیشتر از امریکا مزارع که ما تضعیف امنیت غذایی ملی.”

ثبت نام برای این برنامه به احتمال زیاد خواهد شد از طریق وزارت کشاورزی مزرعه آژانس خدمات برای تولید کنندگان که در حال حاضر کار با FSA و از طریق کشاورزی, خدمات بازاریابی برای تولید کنندگان که نمی, از جمله تولید کشاورزان که معمولا شرکت در FSA مزرعه, برنامه, Perdue گفت.

با توجه به انتشار از نیاز های تولید کنندگان جبران خواهد شد برای 85 درصد از قیمت ضرر و زیان است که رخ داده Jan. 1 در سال 2020 به 15 آوریل سال 2020 و 30 درصد از تلفات انتظار می رود از 15 آوریل از طریق محله های دو بعدی. پرداخت محدود خواهد بود $125,000 هر کالا با محدود کردن کلی از 250.000 دلار در هر فرد و یا نهاد. واجد شرایط کالاها باید با تجربه 5% کاهش قیمت بین ماه های ژانویه و مارس.

پردو وجود دارد گفت: تقریبا به طور قطع خواهد شد کمک های بیشتر اعلام کرد در ماه های آینده. مراقبت قانون همچنین شامل 14 میلیارد دلار برای اعتبار کالا شرکت پر, اما این پول در دسترس نیست تا جولای. پردو توضیح داد که برنامه راه اندازی در حال حاضر استفاده نمی کند که چرا این وزارتخانه نمی خواهم به هر کسی که صبر کنید که برای کمک به.

“من مطمئن هستم که اگر مردم قطع می تواند در مدت طولانی به اندازه کافی تا جولای صبر کنید که برای پول,” او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>