لکنو: وزیر دفاع Rajnath Singh روز جمعه ابراز اطمینان کرد که این کشور را در رسیدن به این هدف را از پنج میلیارد دلار ارزش های دفاع صادرات توسط 2024.

“امروز تفاهم نامه امضا شده توسط ما را تقویت دفاع صنعتی پایه ثابت شه و مفید برای کشور است. همه شما باید متقاعد شود که سیاست ما در دفاع بخش آغاز شده و به نتایج او گفت:” در یک رویداد – Badhan – در Defexpo اینجا.

“در 2018-19 دفاع صادرات شد Rs 10,745 کرور بود که هفت بار صادرات در 2016-17. دیدن موفقیت این دفاع expo, من مطمئن هستم که تا سال 2024 ما را در رسیدن به این هدف را از پنج میلیارد دلار ارزش های دفاع صادرات” وزیر گفت.

او گفت: تا به حال بیش از 200 موافقت نامه شده اند در این Defexpo و توصیف آن به عنوان “تاریخی”.

وزیر یوگی Adityanath گفت: از طریق اوتار پرادش بزرگراه توسعه صنعتی سازمان (UPIEDA), 23 تفاهم نامه امضا شد و 50,000 تومان کرور روپیه سرمایه گذاری مورد انتظار است. علاوه بر این, آن است که به احتمال زیاد برای تولید 2.50-3 لاخ مشاغل, او گفت:.

“اوتار پرادش پدید آمده است به عنوان یک مورد علاقه مقصد سرمایه گذاری,” او گفت:.

وزیر دفاع Ajay Kumar گفت: در طول این Defexpo در ابتدا هدف از امضای 100 تفاهم نامه و موافقت نامه کسب و کار ثابت شده بود اما تا به حال بیش از 200 تفاهم نامه امضا شده است که آغاز یک فصل جدید در این بخش است.

دفاع شرکت های تولیدی از سراسر جهان در حال شرکت در پنج روز مگا رویداد که افتتاح شد نخست وزیر نارندرا مودی در روز چهارشنبه. (سازمان)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im