USC است یونس Mathews خود را می بیند به عنوان یک بسکتبال lifer

لس آنجلس — زمانی که او پیاده روی بر روی Galen Center دادگاه برای آخرین بار یونس Mathews را 30 تا 40 اعضای خانواده و دوستان در میان جمعیت. پیر همکلاسی از سانتا مونیکا بالا بوده است ربودن تا بلیط های خود را USC آهنگ قو.

کسانی هستند که قدرت پردازش از بودن در محلی بچه.

“همه میخوام اینجا,” او می گوید.

Mathews یکی از پنج تروجان ها که مفتخر خواهد بود در ارشد روز شنبه به عنوان USC میزبان UCLA در این تیم به طور منظم فصل آخر. او خواهید بود پیوست و در دادگاه توسط نیک Rakocevic گرادیان نقل و انتقالات دانیل Utomi و Quinton Adlesh و راه رفتن بر روی مک اندرسون.

اما آن را Mathews و Rakocevic ایم که در USC برای چهار سال است. هر دو در 1000 نقطه گلزنان پیوستن به این باشگاه در اوایل این فصل در همان شب. Mathews چهار 3-اشاره گر دور از عبور الیاس استوارت برای بسیاری در برنامه تاریخ است. Rakocevic دوم است تمام وقت در USC در پرتاب ریباند.

و به عنوان سر مربی اندی Enfield امتیاز آنها یک پیروزی دور از بودن تمام وقت winningest بازیکنان در USC تاریخ است.

“خیلی باحال،” Enfield می پرسد با یک لبخند.

Mathews ” سفر با USC شروع به عنوان یک دانشجوی سال دوم دبیرستان. آن زمانی که او برای اولین بار هر نوع جذب مخاطب از تروجان ها اما پدرش فیل شناخته شده بود USC دستیار مربی Jason هارت قبلا از مربیگری محافل.

شما می توانید می گویند بسکتبال Mathews’ کسب و کار خانوادگی. فیل شد دانشگاه سان فرانسیسکو سر مربی زمانی که یونس متولد شد به عنوان یک UCLA دستیار برای سه فصل است و در حال حاضر سر مربی در کنار رودخانه کالج. یونس برادر اردن رفت و در سال 2017 قهرمانی ملی بازی با Gonzaga و نقش در حال حاضر در خارج از کشور در ایتالیا.

شاید به همین دلیل یونس Mathews پیش بینی خود را در این ورزش برای بقیه عمر خود را. او قصد دارد در یک کار حرفه ای به عنوان یک بازیکن. اما وقتی که آن زمان به آویزان کردن کفش Mathews می خواهد برای رفتن به رادیو و تلویزیون.

“من صحبت کردن در مورد بازی” Mathews توضیح می دهد. “اکثر بازیکنان که بازنشسته و یا خارج شدن از بازی اقامت در اطراف آن چرا که آنها می دانند که بسیار شبیه Jalen رز [شکیل اونیل]. این چیزی است که من می خواهم به انجام. دانش از این بازی شده است خوشا به من با افرادی که مسن تر هستند برادر من پدر من است. بنابراین به ماندن در اطراف بازی می تواند یک برکت و رحمت است.”

این ایده برای اولین بار عبور ذهن خود را در سال اول. به عنوان یک ارتباطات عمده در USC او در زمان یک زبان عمومی کلاس. استاد خود زده بود توسط این واقعیت است که Mathews نداشته مرحله وحشت و صدای او.

Mathews صحبت می کند در یک باریتون و به وضوح و اختصار و بنابراین بدون سردرگمی به آنچه او می گوید و یا به معنی. هنوز با او صحبت می کند و در یک ریتم سریع است که شما به طور معمول به پیدا کردن در ورزش پخش.

او در زمان پخش روزنامه نگاری کلاس که در آن او تمرین بودن در هوا. و او views مصاحبه های خود از Pac-12 روز رسانه و postgame کنفرانس های مطبوعاتی که بیشتر تکرار برای هنگامی که او باعث می شود انتقال از hooping به صحبت کردن.

“انجام تمام این مصاحبه ها پس از و قبل از بازی آنها واقعا به شما کمک کند در طول راه بیش از حد” Mathews می گوید. “این چیزی است که من واقعا می خواهید به انجام است.”

به عنوان او را برای تمرین که در آینده Mathews نیز بهبود یافته است به عنوان یک بازیکن بسکتبال در چهار سال در USC.

او تا به حال بلوک های ساختمان از ورود USC برای آنچه که او بازی خواهد بود یک گلزن است که می تواند یک مزاحم در دفاع. اما این بازی دارای وزین. او بهبود یافته به عنوان یک تیرانداز و افزود دریبل نفوذ و بازیسازی به زرادخانه خود را.

Enfield توصیف Mathews به عنوان USC بهترین در-توپ مدافع.

“زمانی که او به اینجا آمد و چهار سال پیش او را از بیت ها و قطعه از آن و به تدریج بهبود یافته در سراسر زندگی حرفه ای او” Enfield می گوید.

Mathews شد محترم به اندازه کافی برای انتخاب کاپیتان به عنوان یک تازه وارد و سپس دوباره در این فصل است. او را از لذت حضور در تیم, ترک خوردگی, جوک های خنده بعد از عمل.

اما او شناخته شده برای پاسخگویی را برای اشتباهات خود را بیش از حد. در اوایل فصل او از دست رفته کلاس و برگزار شد از صف شروع و داوطلب است که اطلاعات در یک کنفرانس مطبوعاتی بدون موجب.

فقط تمرین بیشتر به عنوان او آماده برای صداقت لازم از پخش یک کار است که عبور ذهن خود را از زمان به زمان به عنوان USC حرفه ای به پایان می آید

“آن ندارد اما دانستن اینکه من یک کار حرفه ای بسکتبال پیش از من و پس از آن معمولا پس از آن نیمه می افتد به دامان خود صادقانه” Mathews می گوید. “هنگامی که شما در حال انجام بازی, مردم می دانند که شما می خواهید به اطراف شما.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>