USC است Austin جکسون انتخاب شده توسط میامی دلفین ها در سال 2020 پیش نویس NFL

از صرفه جویی خواهر او را به زندگی با پیوند مغز استخوان در تابستان گذشته برای حفاظت از USC quarterbacks در پاییز همه خطرات پرداخت می شود برای حذف Trojan offensive lineman Austin جکسون زمانی که او شنیده می شود نام خود را به نام در اولین دور از پنجشنبه پیش نویس NFL.

جکسون انتخاب شد توسط دلفین میامی با 18 انتخاب در دور اول از سال 2020 پیش نویس NFL پنج شنبه شب.

میامی انتخاب جکسون با آن انتخاب دوم از دور اول پس از انتخاب آلاباما کارفرمایی توا Tagovailoa با شماره 5 انتخاب کنید.

6-پا-5, 322-پوند چپ مقابله با اولین Trojan و دوم Pac-12 بازیکن انتخاب شده در سال 2020 پیش نویس NFL. جکسون است USC بالاترین offensive lineman پیش نویس از سال 2012 و اولین بازیکن پیش نویس در دور اول پس از 2018 وقتی کارفرمایی سام Darnold انتخاب شد توسط New York Jets با شماره 3 انتخاب کنید.

به عنوان پیش نویس همچنان در روز جمعه با دور دو و سه USC گیرنده گسترده مایکل پیتمن جونیور است که پیش بینی می شود پیش نویس نیز هست.

“Austin, تبریک” USC مربی رس Helton گفت: در یک ویدیو ارسال شده در توییتر. “از شما بسیار سپاسگزارم برای همه است که شما در اینجا انجام داده ایم در USC و همه شما باید انجام بخشی از ما Trojan خانواده است. به یاد داشته باشید شما یک تروجان برای زندگی و ما را تشویق شما را در هر یکشنبه.”

بازی در تمام 39 بازی های خود را از سه سال Trojan حرفه جکسون پوش خود را نهایی فصل در USC با انتخاب شدن به تمام Pac-12 تیم اول و به Phil تمام استیل-Pac-12 تیم اول. 20-year-old, ققنوس بومی بود دو سال استارت برای تروجان ها بود و به نام یک فیل استیل آمریکایی لوح فصل گذشته به عنوان به خوبی.

این فصل تمجید آمد تنها چند ماه پس از جکسون تصمیم به انجام پیوند مغز استخوان برای نجات خواهر کوچک زندگی که متولد شده با الماس-Blackfan کم خونی ناشی از یک اختلال ژنتیکی کم خونی رخ می دهد که هنگامی که مغز استخوان را نمی تواند به اندازه کافی سلول های قرمز خون برای دیدار با نیازهای بدن است.

با وجود از دست رفته بخش Trojan بهار و تابستان تمرینات با توجه به عملیات جکسون بود قادر به بازیابی به سرعت آغاز شده و در تمام USC بازی این سقوط.

“او انگیزه من در راه من حتی نمی توانید تصور کنید” جکسون گفت خواهر خود را. “فقط به رفتن را از طریق این فرایند با هم, آنچه ما برای سلامتی ما و فقط فوتبال و قرار دادن آن هم برای هر دوی ما فقط بزرگ شده است. من خوشحالم که ما هر یک از دیگر.”

در Jan. 16 جکسون اعلام کرد او تصمیم گرفت برای رفتن طرفدار و چشم پوشیدن ارشد خود را در فصل USC. حدود شش هفته بعد او را تحت تاثیر قرار پیشاهنگی در NFL ترکیب. پس از USC طرفدار روز لغو شد به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس Jackson صرف هفته پس از ترکیب قبل از این پیش نویس در خانه در دالاس اقامت در شکل کار کردن.

آستین دوم USC مقابله به پیش نویس به NFL از جکسون ، Austin پدربزرگ ملوین شد داعش برای مقابله با تروجان ها و در سال 1974 ملی قهرمانی تیم. ملوین بازی پنج سال در لیگ با Green Bay Packers.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>