USC امید به نوبه خود آریزونا پیروزی به مارس شتاب

لس آنجلس — USC بسکتبال مردان تیم آرامش خود را از منابع مختلفی در مورد فشار با 57-48 برنده بیش از آریزونا در پنج شنبه شب.

آن را به تروجان ها درست امضای پیروزی بر یک تیم بود که رتبه بالا 10 در شبکه چیزی USC بود و نیاز مبرم به آن را به عنوان با نزدیک شدن به پایان فصل به طور منظم. آن به پایان رسید USC است 2-5 شروع به ماه فوریه و کمک به کاهش ترس که یک فقیر به پایان فصل می تواند با حفظ تروجان ها از مسابقات NCAA.

اما پس از یک ماه به عقب حرکت USC (20-9, 9-7 در Pac-12) امید روز پنج شنبه در این پیروزی می تواند در خدمت هدف دیگری و تروجان ها در مسیر درست.

“آخرین سه بازی در خانه ما برای اولین بار یکی از پایین” ارشد گارد یونس Mathews گفت. “اجازه دهید نگه داشتن آن رفتن. ما باید این سه در پس این یکی را مطمئن برای یک حرکت سازنده.”

USC مبارزات همزمان با یک سری از آسیب های بیماری و عدم وجود پشتیبان گارد نقطه Kyle Sturdivant در پنج بازی گذشته به دنبال مرگ پدر خود که در مراسم تشییع جنازه بود و پنج شنبه.

Mathews و نیک Rakocevic هنوز دوره نقاهت بعد از یک معده ویروس است که هر یک به طور جداگانه شرح داده شده به عنوان بدترین بیماری او تا به حال بود. مرکز Onyeka Okongwu تا به حال برخی از علائم مشابه به عنوان دو هم تیمی اما دکتر جمعه پاک او را از داشتن همان ویروس است.

“شما می دانید” Mathews گفت: دانشجوی سال اول به تلخی.

اما USC مبارزه از طریق مختلف آفات را به نفع خود زشت پنج شنبه هر تیم در پایان با کمک هفت و 15 گردش.

شاید بزرگترین توسعه برای USC در روز پنج شنبه بود و بازگشت به فرم دفاع از آن.

آریزونا وارد پنج شنبه به طور متوسط 78.1 امتیاز در هر بازی و تیراندازی 45.6% از کف. اما تروجان ها برگزار Wildcats 30 امتیاز در زیر فصل خود را به طور متوسط و به 28.1% تیراندازی.

این گریه به دور از زمانی که آریزونا قرار داده تا 85 در تروجان ها سه هفته پیش در Tuscon.

“مربی [Jason] هارت عالی بود یک برنامه بازی است. آن بود که خود را طلایه دار و او آمد تا با برخی از ایده های مختلف” سر مربی اندی Enfield گفت: با تیم خود را در حال حاضر یک بازی از اول یافت bye در Pac-12 مسابقات است. “من فکر می کردم ما واقعا یک کار خوب از در نظر گرفتن برخی از آنها در داخل بازی به دور است و ما به چالش کشیده هر 3.”

شنبه خواهد بود USC را فرصتی برای اثبات این واقعا حرف سوئیچ. ایالتی آریزونا (19-9, 10-5) خواهد آمد به Galen Center. تروجان ها را از دست داد به خورشید شیاطین 66-64 در اوایل این ماه یک بازی که در آن USC برگزار شد ASU به 31.3% عکسبرداری از طبقه اما کشته خود را با کمتر از دو ده گردش.

آریزونا دولت در USC

زمان: 5 شنبه بعد از ظهر

که در آن: Galen Center

تلویزیون/رادیو: ESPNU/790 AM

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>